reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata bardzo mi przykro:-( współczuję

Skodzia gratki:-)

Happy oby to jednak nie astma

Magda zdrówka dla taty

A tak to się witam
mam dziś strasznego lenia, nic mi się nie chce, no chyba, że spać. Oczy mi się zamykają chyba przez pogodę bo jakoś pochmurno
 
reklama
Hej dziewuszki

Renata trzynaj sie

Femme gratuluje ;)
Skodzia gratulacje ;)
Liza dobry pomysl ;)

Sory ze tak w skrocie ale leb mi peka nie lubie takiej pogody ;/
 
hej.

leków na podtrzymanie nie mialam. tzn w szpitalu tak, ale wczesniej ginka nic mi nie kazala brac, tylko kwas . duphaston i papaweryne to w szpitalu. No i okazalo sie ze ja mam w macicy miesniaka. niewiem jakim cudem wczesniej go nikt nie zobaczyl. chyba ze on nagle mi tak urosł.

do gina ide w poniedzialek, potem srode do innego.

dziś czuje sie okropnie. caly dzien mnie mdli, slabo mi.. powinnam sie tak czuc przynajmniej kilka dni temu.


skodzia gratulacje.
 
Czesc, bozze gdzie jest ta ładna pogoda... ciągle tylko pada!
u nas nic ciekawego, egzaminy mi sie w szkole szykują a jakos mam takiego lenia ze nawet nie chce mi sie pytan przejrzec... Od sierpnia mam zaczac wiecej pracowac bo kolezanka jest w ciazy i odchodzi..
U młodej wszystko ok, jedyne z czym mamy problem to to ze nie chce probowac nic nowego i zyje tylko mlekiem i parówkami...

Renata współczuje Ci bardzo, trzymaj się jakos ;*
Magda na temat polskiej słuzby zdrowia się nie wypowiadam, raz strasznie bolala mnie nerka, a byłam wtedy na wakacjach, pojechalismy do ośrodka a lekarz zeby sobie zadzwonic na pogotowie albo nospe zjesc...
happy zdrówka dla Dennisa ;)
 
olcia, liza może kiedys rzeczywiście uda nam sie spotkać:p
23may Twoja córka chociaz pije mleko, mój synek jak mial półtora roku to nie chciał mleka;/ ale do tej pory je kaszki mleczno-ryżowe, nie codziennie tylko czasami chce na sniadanie:) płatki z mlekiem lubi, wcina jogurty, serki, kefiry:) tez miał szał na parówki ale teraz rzadziej chce je jeść, o dziwo bardzo polubił chlebek z sałatą i rzodkiewką:) A ile Twoja córa waży?

Synek niedawno wstał, pospał 2 godzinki, aż dziwnie bo juz dawno nie miał drzemki w dzień:-)
 
Hej :)
Postanowiłam dołączyć do wątku- aktualnie jestem w ciąży- termin na Listopad ;) Mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża.
Są tutaj może młode mamy z okolic Wrocławia ? ;)
 
Enseti-Witaj i gratulacje. Mam 21 lat i jestem mamą 2 letniego Dennisa, razem z synkiem i narzeczonym mieszkam w Uk.

Madzialena-Dennis od kilku dni jesy bez dzemek i chodzi spać o 21-9:30 i mo to pasuje:) Dennis przestał pic mleko i kaszki jak miał ok 14miesiecy ale on wszystko je:)
 
Happymum20 - zazdroszczę pobytu w uk ;) sama chętnie bym sie przeprowadziła gdzieś - byle nie tutaj. Niestety Tatus ojca nie był w stanie udźwignąć odpowiedzialności i juz sie bawi i w ogole nie interesuje jak rozwija sie jego dziecko. Wyjechalabym za granice ale w ciazy to cieżko z praca :/ i tylko tego sie boje, bo język znam bo mieszkałam juz na obczyźnie. Ehhh no jeszcze raz zazdroszczę pobytu ;)
 
ENSETI hej ;) witamy sie ze Sztokholmu 18letnia mama 20 miesiecznej Nikoli. Nie jestescie juz z tata dzidziusia? Az przykro sie robi jak coraz wiecej slychac o olewajacych tatusiach...
HAPPY moja juz od miesiaca nie spi, wstaje kolo 9 pada o 20/21.
MADZIALENA, OLCIA, LIZA ja tez chce spotkanie!!!!!
23MAY u nas tez oblesnie, ale podobno od jutra upaly ;))
RENATA trzymaj sie.. musisz sie przeswietlic calutka bo to przeciez drugie poronienie :(
 
reklama
Witam nowa mamusie ola 22 lata i mam 14msc lobuziare

Paulina ja bym sie wybrala w twoje strony (Krakow) przez dwa lata mieszkalam w Nowym Saczu i teskni mi sie za tamtymi stronami ;)

Co do spania Zuzia roznie spi ale przewaznie klade ja tylko raz w dzien bo jak ona chce druga drzemke o 15-16 to pozniej buszuje w nocy ;D a wstaje o 7 i do 9 nie krzyczy zajmuje sie soba (czyt. rozbiera sie)
A ja spie do 9 bo wtedy mnie budzi ;p

Dziewczyny powiedzcie mi jakich pampersiw uzywacie ? Bo ja tych z pampersa niebieskich uzywalam ale zrobily sie do bani rozwalaja sie i te granulki z nich wypadaja ;/ teraz kupilam pampers ale biale i zobacze ale moze cos polecicie dobrego beie rozwalajacego sie i ze po jednym siusianiu pampers wisi przemoczony ;/
I ike wasze dzieci pija? Bo Zu wypija ponad 2litry dziennie wody jak nie lepiej
 
Do góry