reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A no musze, ja od porodu nie mialam ani jednej cytologii dlatego musze go koniecznie zmienic. Juz po ostatniej wizycie wiedzialam ze raczej juz do niego nie wroce.

happy eh...wolala bym opcje ze to przez tabletki anty mam takie objawy. Przeraza mnie wizja ze to moze byc cos powaznego.
I polubilam juz twojego fb :)

A co do duchow u mnie narazie spokoj ale dzisiaj jestem sama w nocy bo Z. na nocce w pracy wiec pewnie nie bede mogla spac. :(
 
Kechu-Dziękuję:) i &&&&żeby wszystko było dobrze:)
Ja od urodzenia Dennisa nawet u gina nie byłam, nawet położna mnie nie zbadała ale niedługo idę do lekarza to może doproszę sie i skierowanie
 
kechu na pewno zaśniesz:) Najważniejsze to nie nakręcać sie bez powodu:) Ja też dzisiaj sama bo D. nocuje u rodziców, po pracy pomagał kumplowi kończyć pokój to juz został żeby nie tłuc się po nocy

Zmykam do spania bo oczy mi się same zamykają, Dobranoc:*
 
happy nie dziekuje zeby nie zapeszyc :)

madzialena no nie wiem, jak jestem teraz sama i jest cisza w domu to zaczynam schizowac, wslu****e sie w kazdy szmer i panikuje. Glupie duchy...a jeszcze Z. mnie nakrecal caly weekend zebym bala sie jeszcze bardziej jak zostane sama. Wredny troll!
 
Hej Dziewczynki melduje sie ze szpitala, pierwszy dzien profili glikemicznych w normie, jak dzisiaj tez tak bedzie to byc moze jutro puszcza mnie do domu i cukrzyca pojdzie w las, ale zdrowa dietka pozostanie :-)

Kolezanka z sali poszla rodzic po 1:00, juz sie obudzilam i zasnac nie moge. Wzielam prysznic, wysuszylam i wyprostowalam wloski, ubralam sie juz na dzien i czekam na 6 az mi pobiora krew. W dzien pewnie bede odsypiac i szybciej mi czas zleci, a i kolejna dziewczyna ze skurczami trafila na moja sale takze na bank nie zasne.

Naogladam sie tych skurczy to sie odechciewa wlasnego porodu :-D
 
hej porannie.
pobudke dzis sobie zrobilam o 6.20. Do p-la O jedzie na 8 wiec po co wczesniej.
Z F dziś mam wizyte u psychologa.

KAre mają na bajki i gry. Domu ja nie poznalam jak przyszlam z ogrodka. wszystko wypierniczone, jedli chyba jak prosiaki, bo i dywan uwalony był w czekoladowym serku. I non stop wojna o pilot.
Kilka minut zajelo im sprzątaniem ale i dywan zaprali.

Kechu moja kuzynka miala ten sam problem, U niej gin powiedzial ze ma sporą nadzerke, i to chyba przez to.
Nadzerke to i ja mialam, ale mi "zniknela" jak w ciąze z Oskarem zaszlam.

A co do wizyt u gina mojej mamy. ostatni raz byla jak byla w ciązy z blizniakami. tylko temu chyba ze to blizniaki byly. A do tej pory jakos jej nie podrodze chyba.
 
Hej.
Moj maly skowron juz wstal.
Dzis u nas pada od nocy juz.. ;//
Bedziemy sie dzis nudzic bo wczoraj zrobilam specjalnie wiecej obiadu zeby dzis spokoj miec ;)

Ja u gina bylam 3 msc po urodzeniu malej ale to w Pl bo tu nie chodzi sie do gina chyba ze cos sie dzieje faktycznie, nie wiem.. Lekarz rodzinny uleczy cie ze wszystkiego.. Przy porodzie tez nawet nie zobaczysz lekarza.. Ja jak wczesniej rodzilam to myslalam ze skoro jakies komplikacje to lekarz bedzie czy cos.. A tu dwie polozne.. Ooo przepraszam jak w nocy bylam pod Ktg to lekarz przyszedl i wygladal jakby wrocik z uboju swin.... Bialy fartuszek, cos na glowie i biale gumiaki cale we krwi... Bleeeeee.

Jak bede w Pl sie wczasowwc to pewnie sie wybiore tak sama dla siebie..
 
reklama
Hej dziewczyny:)
My juz na nogach...nie wyspałam się bo w nocy spać nie mogłam.
Magda- ja przy porodzie miałam gina, a nawet trzech latach dwie położne.
Renata- to nieźle chłopcy napsocili:/
 
Do góry