reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy mnie tez skreca z bolu w te dni.


Dziś mnie chlopcy tak wkurzyli ze az zsinialam ze zlosci. myslalam ze z siebie wyjde i stane obok.
 
reklama
RENATA co wymyslili? :)


Apropos duchow.... Przed chwila A. mi mowil ze dzis o 0.19 wlaczyl im sie telewizor w salonie, na szwedzkiej tv (!!) gdzie zawsze maja na polskiej, ustawiony na prawie caly regulator. No przeciez bym na zawal zeszla...
 
Masakra... co za dzien. Juz od dwoch dni non stop pada, dzisiaj jeszcze wiac zaczelo. Z. rozbil tylna szybe w aucie kompresorem wiec kolejne koszty a tu przeprowadzka i swieta sie zblizaja. Do tego Z. chyba znow na 4 brygadowke przejdzie a tak fajnie bylo jak mial wolne weekendy jak normalny czlowiek. Do tego cos zlego sie dzieje ze mna i musze wybrac sie do ginekologa. Tylko musze jakiegos innego znalezc bo ten do ktorego chodze to jest ok tylko do czasu gdy nic zlego sie nie dzieje.

Eh...jak juz sie komplikuje to wszystko na raz.
 
KECHU a co sie dzieje ze zdrowkiem? U nas dzis caly dzien leje... Tak pieknie bylo wiec teraz musi chwile popadac.
 
Paulina eh...nie moge sie w ogole przytulac z moim Z. bo odczuwam bol a ostatnio to nawet krwawic zaczelam. A jak ostatnio bylam u gin to mi powiedzial jedynie ze czasem tak bywa ze boli...no kurde?! to nie jest normalne...nawet glupiej cytologii mi nie zlecil zeby sprawdzic czy napewno jest wszystko ok dlatego musze pojsc do kogos innego.
 
paulina ja po takiej pobudce chyba zawału bym dostała:-) Mięliśmy kiedys taki stary żelazny budzik i nie wiem jakim cudem w nocy zadzwonił... ze strachu oddechu nie mogłam złapać hehe
kechu przecież teraz lekarze są tak wyczuleni na tym punkcie i co rusz namawiaja na cytologię, chyba lepiej warto zmienić lekarza, rzeczywiście coś może jest nie tak skoro krwawisz;/

Synek leży już w łóżku, dzisiaj o dziwo był bardzo grzeczny, wczoraj troszkę mu nagadałam i może w końcu cos zrozumiał. Dzisiaj rano włączyłam mu bajki a on do mnie ,, mamo a ja mam przecież karę na bajki,, hehe skubaniec mały :p
 
KECHU to koniecznie musisz zmienic lekarza i to jak najszybciej. Ja bede robic druga cytologie od porodu juz. Ostatnio kuzynka byla to wziela mi recepte, i sie wygadala ze wyjezdzam i kazal mi przyjsc do niego albo poloznej jeszcze przed wyjazdem wlasnie na cyto, mialam jechac jutro ale jade za tydzien. A przy kazdej okazji mowi mi zebym wkoncu mame przyprowadzila (nie byla u gina 16lat).

MADZIALENA masakra ... ja mu mowie zeby lepiej mi juz takich historyjek nie opowiadal bo ja jestem strachliwiec i moge tam calymi nocami nie spac i czuwac :cool:
 
Paulina ja na miejscu twojego A. Zawału bym dostała:/
Kechu koniecznie idź do lekarza
moja koleżanka miała takie objawy jak miała miesniaki:/
Dennis już śpi, S. Też bo na rano do pracy idzie.

Postanowiłam ze będę tego bloga pisać bo może wreszcie znajdę swoje powołanie i... założyłam fanpage na fb:) no i oczywiście zapraszam was do polubienia i poczytania:)
 
reklama
paulina ja też jestem strachliwa, mój braciszek czasem robi mi takie kawały że potem zasnąć nie mogę :p
happymum to fajnie że zajmujesz się czymś co sprawia Ci przyjemność:) powodzenia:)

Co do cytologii to ja od porodu miałam ich juz kilka, niestety często łapię infekcję;/ ale teraz odpukać jest spokój, mam zrobić kontrolna dopiero w sierpniu
 
Do góry