reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja też chętnie się dowiem bo chciałaby mieć drugiego synka:)
Kupiłam sobie tylko biustonosz no i dennisowi spodnie z mickey mouse
Na obiad do kfc poszliśmy teraz maly spi a S.gra a ja odpoczywam
 
reklama
hej przepraszam nie nadrabiam bo mi sie net wali w ogóle komp mi sie psuje i buba jak to mówi Kuba. U nas spoko tylko Kubuś ciągle pokasłuje i znowu katarek mu sie pokazał mam nadzieje ze niedługo mu przejdzie. postaram sie pisać i zaglądać mimo problemów z kompem.

Asik sto latek :*
 
HAPPY ja synka zawsze chciałam mieć nawet jak J się urodziła to mówiłam, że następne to syn będzie, ale teraz tak bardzo chciałabym mieć kolejną córeczkę :)
 
Hejka:)
asik 100lat:) U nas też poprzedni tydzień był strasznie rozplanowany, D. miał tydzień wolnego ale jutro juz idzie do pracy:)
olcia to przykre że się rozstaliście;/ no ale jak miałaś powód to pewnie zrobilaś to co jest dla Was najodpowiedniejsze, powodzenia niech Ci sie wszystko ułoży:)
liza mały stresik się pojawił?:-) wszystko będzie dobrze:)
papitka dużo zdrówka dla synusia, żebyście nie musięli znowu siedzieć w domku;/


Co do płci dziecka to ja zawsze chciałam mieć pierwszego chłopczyka:) I udało się:)

ja z rana byłam u dentysty, reszta dnia leniuchowanie przed telewizorem:) przez cały tydzień nadrabialiśmy z D. filmy wieczorami:p O dziwo ani razu sie nie pokłóciliśmy bo przeważnie juz po paru dniach potrafiliśmy sie pokłócić jak ma tyle wolnego:) Niedługo idę kąpać małego a na kolacje naleśniki:-)
 
My dzisiaj bez kąpania, bo straszny krzyk był. J już śpi, a ja oczywiście herbatka i do sprzątania ;)

HAPPY czyli tak samo tylko odwrotnie :)

MADZIALENA naleśniki. .. zrobiłaś mega ochotę! gdyby nie to, że J już śpi to bym ukręciła trochę ciasta :)

SANDRA śliczne bluzeczki u mnie takich już nie było... Mi zakupy zawsze poprawiają humor zwłaszcza jak kupuję coś dla J :) mieszkam z teściami więc wiem o czym mówisz. Młodzi nie powinni mieszkać z rodzicami, ale kto w dzisiejszych czasach może sobie na to pozwolić ;/
Ja kupiłam to ;)
20140210_180655.jpg

edit.. nie wiem dlaczego bokiem wchodzi ;/
 

Załączniki

  • 20140210_180655.jpg
    20140210_180655.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 50
Asik wszystkiego najlepszego!!!

Agunia a Ty wolałabyś dziewczynkę czy chłopca??


Ja po siłowni dałam sobie wycisk dziecko właśnie zasnęło i błoga cisza:)

Dziewczyny ale śliczne ciuszki:)
 
reklama
Do góry