reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Nie wierzę... znowu to samo.. ale się komuś nudzi ja nie wiem co takie osoby mają w głowach:-)

Synek właśnie zasnął, ja przedtem objadłam się naleśnikami:p A co raz kiedy można:)
Mam nadzieje że żadnych trollów juz tutaj więcej nie będzie!:-)
 
Magda tyle lat tu jesteśmy, że już mniej więcej udaje nam się szybko wywęszyć trolla :-) Poza tym tak jak pisała Kasiek, zdjęcie USG było z innej strony, z 2009 roku w dodatku ;-)
 
Aneta- wy macie glebszy wglad skad fotka pochodzi? Tzn np chodzi mi o to ze widzicie ze dane zdjecie nie pochodzi z czyjegos kompa tylko np linki ze strony. A piszecie do takiej osoby? Czy jakos inaczej dochodzicie? Fajna praca hehe;)) i zawsze na czas jestescie ;)
 
Magda Tutaj Kasia i Milena są moderatorami ;-);-) Ja po prostu z przyzwyczajenia czytam MM, bo kiedyś sama tu pisałam ;-) A zdjęcie po prostu sprawdziłam w google :-) i mi wyszło, że kradzione :-D Jak tylko agunia się pojawiła i zaczęła pisać o dzieciach i o tym, że ona i jej facet są lekarzami to napisałam Kasi, żeby ją pilnowała :-p
 
Ja zawsze zastanawiam sie po co ludzie wymyslaja takie klamstwa:/ a tak z milych wiadomosci Dennis wczoraj zawolam sisi i przyniosl nocnik, nie chwalilam sie bo muslalam ze to jednorazowa akcja ale dzis to samo:) jestam DUMNA moj syn ma niecale 22miesiaca i wola na nocnik!!! A z innej beczki czytacie dziecia wieczorem? ja czytalam bajki ale Dennis po 5 min byl znudzony, odtatnio kupilam ksiazeczke z wierszykami i jest duzo lepiej! dzis czytalismy ,,Rzepka,, i za kazdym razem gdy czytałam (...) Oj przydalby sie ktos na przyczepke(...) maly sie smial:)
 
reklama
Aneta- aaa;)) hehe to juz wiem dlaczego Kasiek dzis ja tak pytaniami zarzucala :p
Happy- suuuuper, gratulacje dla malego;)) ja swojej tez kupilam ksiazeczke z bajkami, zaczyna sie od krotkich konczac na dluuugich. Raz czy dwa chcialam jej poczytac to zaczela ki szarpac ja i tyle. A moja tesciowa ciagle: czytaj jej bajki, spiewaj piosenki. I ona przez skypa pieje mi Aaa kotki dwa albo kaczuszka dziubek miala.. A leci to calkiem inaczej i mala slucha na youtuba piosenki ktore uwielbia;) nie bede psuc sluchu mojemu dziecku moim beztalenciem spewackim :p
 
Do góry