reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

W koncu Bartek spi a ja mam chwile spokoju bo oszalec mozna, nadal chodzi i jeczy moze wstanie w lepszym humorze
Renata, u nas nie pada ale szklanka na chodnikach, ledwo szlam z Bartkiem do sklepu bo na chodnikach masa lodu do tego jest powyzej zera i wszedzie woda a sniegu jeszcze duzo:sorry2:
Asik, ja mialam tak samo gdy Ł byl w domu przez ostatni miesiac ale juz dzis wrocil do pracy i w koncu wszytsko jest tak jak powinno:-p
Agunia, az sie wzruszylam;-)a jak dzieci dajesz rade przy nich odpoczywac? a powiedz mi bo siedzisz w temacie, co myslisz o planowaniu plci dziecka, ciagle trafiam na artykuly ze niby dieta na to wplywa, dzien cyklu czy pozycja i tak sie zastanawiam nad tym:-p
 
reklama
AGUNIA aż się wzruszyłam jak zobaczyłam zdjęcie usg, fasolka mała. Ja byłam w 8tc na usg to powiem Wam, że było już widać takiego gumisia :D

SANDRA ja właśnie wróciłam z lidla. Wszysyko już poprzebierane,ale wybrałam co nieco dla mojej kruszyny :) Bardzo lubię w lidlu kupować, bo rzeczy są dobre jakościowo. Kolory się nie spierają, nie rozciąga się ani nic jeśli chodzi o ciuchy i tanio :) Co kupilaś dla maleństwa?

Ja jem żeberka na obiad, a J jeszcze śpi. . U nas wiosna pełną parą! :D

U mnie w Lidlu też pełno ludzi ale załapałam się na co nie co
Zobacz załącznik 609271Zobacz załącznik 609272
U mnie humor już do bani przez moją matkę :wściekła/y:
Ale czas przywyknąć że mieszkanie ze starszymi łatwe nie jest a oni sami mi go też nie ułatwią :-:)-:)-(
 
Pytam bo chcialam wiedziec jak widzi to fachowiec;-)
podziwiam ja chyba przy takich maluchach nie zdecydowalabym sie na kolejne dziecko:-p
 
Hej.

Bylam na miescie, pogoda ladna, wchodzimy do domu i ulewa. Ale szczescie :p jaka Lale wytargalam malej za 2f. Zrobie fotke i wam pokaze. Mala zachwycona.

Chlopaki wlasnie jada stadion ogladac a my z mala siedzimy:) wlasnie Majka robi porzadki, wyciaga wszystko z szuflad! Zeby mama sie przypadkien za bardzo nie nudzila :p

Pozniej bede robic buly na parze:) mniamm
 
KASIEK plemniki plci męskiej są szybsze a damskiej wolniejsze. Z kolei damskie dłużej 'żyją'. Więc w dzień owulcji większe szanse ma męski, a jak trzeba czekać na jajeczko to damskie, bo dłużej się utrzymają :) tak czytałam ale nie wiem czy to prawda ;)
 
reklama
Do góry