reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka:) Jak zwykle produkcja której nie nadrobię:-)
renata w takim razie czekamy na wiadomości:-)

Ja i mój D. też jesteśmy o siebie zazdrośni:) No niestety nic na to nie poradzę a jak ostatnio pojechał z kolegami na imprezę to myślałam że zwariuję, potem było przesłuchanie:) Trzeba sobie ufać bo bez zaufania to cięzko by było

Co do chrzcin to my nie mięliśmy problemu:) Nie mamy ślubu i w dodatku proboszcz nawet nie wziął od nas pieniędzy, powiedział żebyśmy małemu cos kupili :p Tylko kazał obiecać że kiedyś się pobierzemy to powiedzieliśmy że tak oczywiście:-D

Dziewczyny ja tez ćwiczę z Chodakowską, nie codziennie ale staram się i ograniczyłam słodycze:) na brzuch dobra jest tez Aerobiczna 6 weidera ale ja nie wiem czy by mi coś to pomogło:)

My byliśmy przedtem na sankach, wzięłam też siostrzenice, byliśmy na górce i nawet raz sama zjechałam a co:p Wylatałam się po parku jak nie wiem:p:p
 
reklama
Renata-czekamy za wynikiem; )
Ja wstalam 30miniy temu mały poszedł spać o 12ja sie wykapalam i jakos tak wyszło ze też zasnelismy razem z S.;)
 
Hej coś mi z netem w tel się stało i nie działał pozniej przeczytam o czym pisalyście ;)

My od wczoraj pozegnalysmy miejmy nadzieję na zawsze smoczka ;) Zuza nie płacze za nim i usypianie bez niego też o dziwo bez płaczu ;D
Przed chwilą wróciliśmy od babci bo została z mała bo ją do szkoły na egzamin z matmy zaliczylam na 4 ;)
 
dobry niedzielnie :)
wreszcie mam chwilę żeby odsapnąć :)
co do chodzenia to Nikoś na swój roczek chodził za rączkę, po roczku puścił sie sam a raczkować zaczął koło 10 miesiąca :)
co do kościoła i tych opłat to mnie to dosłownie trzęsie jak o tym słyszę - za nasz ślub ponieważ był w innej parafii ksiądz nam powiedział że opłata wynosi nie mniej niż 500 zł, jak chrzciliśmy Nikosia to usłyszelismy że ofiara jest bardzo wskazana, dalismy w kopercie 200 zł, teraz za pogrzeb Julianka a to była inna uroczystość tzw. pokropek, cicha msza święta trwająca 30 minut daliśmy 150 zł bo ksiądz za nami latał i się pytał czy złożyliśmy ofiarę bez komentarza to zostawiam bo mi się same bluzgi na usta cisną ...
 
Dennisek stał mając 6 miesięcy ale sam siadal majac dopiero 8 ravzkowal miesiąc później jak miał jakieś 11 miesięcy to chodził zs rączkę i przy meblach czasem robił kilka kroków sam. Tak na dobtr zaczął sam chodzić mając 15 miesięcy trochę późno ale teraz biega W aż dogonić go nie idzie:)

Byliśmy na rodzinnym spacerku;) brrr jak zimno wiec tylko 40 min. Uwielbiam takie chwilę;) S. Uwielbia bawić sie z małym na dworze:) yeraz idę coś obejrzeć przy ciepłej herbacie, , mały sie bawi a S. Gra na ps3
 
Dennisek stał mając 6 miesięcy ale sam siadal majac dopiero 8 ravzkowal miesiąc później jak miał jakieś 11 miesięcy to chodził zs rączkę i przy meblach czasem robił kilka kroków sam. Tak na dobtr zaczął sam chodzić mając 15 miesięcy trochę późno ale teraz biega W aż dogonić go nie idzie:)

Byliśmy na rodzinnym spacerku;) brrr jak zimno wiec tylko 40 min. Uwielbiam takie chwilę;) S. Uwielbia bawić sie z małym na dworze:) yeraz idę coś obejrzeć przy ciepłej herbacie, , mały sie bawi a S. Gra na ps3

Happymum20 według lekarzy dzieciaczki mają czas do 18 miesiąca żeby zacząć chodzić więc Dennisek wcale nie za późno zaczął chodzic moim zdaniem :) jedne maluchy szybciej chodzą inne szybciej mówią każdy w swoim tempie :)
 
Mama Nikosia-wiem ale zazwyczaj dzieci Chodzą ok.roczku:)
Za to miał 8 miesięcy jak jeździł na jeździku jak miał 14 na quadzie na akumulator ;)
 
Mama Nikosia-wiem ale zazwyczaj dzieci Chodzą ok.roczku:)
Za to miał 8 miesięcy jak jeździł na jeździku jak miał 14 na quadzie na akumulator ;)
eeee tam najważniejsze że teraz biega :)
mój Nikoś w miarę szybko zaczął chodzić za to gorzej z mówieniem ale pomału się rozgaduje teraz :)

Nikoś dostał na dzień dziecka od nas rowerek na 3 kółkach czyli przed roczkiem i jeździł przy naszej pomocy :)
 
Ja czekam z niecierpliwością aż J. zacznie raczkować. Za to zdarza jej się już powiedzieć mama. Oczywiście nieświadomie, ale to pierwsze słowo jakie skleiła :D
 
reklama
Happy wcale nie pozno. 15 m-cy to akurat na nauke chodzenia.


Moja kuzynka tez zaczela chodzić jak miala 15 m-cy. i to od razu z czolgania. tylko ze ona opozniona przez dom dziecka.



Moze jak ja sie dziś nedznie czuje ;/ zolądek nadal dokucza. ten scisk w kiszkach jest okropny. Oskara tez pobolewa. Biegunke mial wczoraj wieczorem.kilka razy go przegonilo ;/ mogla by ta jelitowka juz od nas pojsc??
Madzia u mnie chlopcy zaczeli od tata i baba .Alez bylam zazdrosna :) Bo jak to tak?? ja rodzilam, ja karmilam, ja przewijalam. a tu tata pierwszym slowem??

A jutro Filip do logopedy jedzie.I Oskar jak nie pochoruje sie dalej. oby tylko nie bylo zimno, bo ja zwariuje.
 
Do góry