reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej :) ciężko was dogonić:)
Paulina-suknia ładna ale nie w moim stylu:)
Młoda mama-ja używam Simple baby all in wash ale w polsce chyba tego nie ma:)
Ja to bym chętnie małego porzuciła chociaż na godzinę:)

Dziś mam ciężki dzień a dodatkowo mały nie poszedł spać w dzień wiec znikam

Ps. Zmierzylam malemu stopę ma 13 cm. Znowu potrzebujemy nowe buty!
 
reklama
Mloda mama18 ja dla chlopaków uzywam do kąpieli zwyklego juz plynu, na zmiane z Atoperalem, lun innymi emolientami. Do ciala Dexeryl, na twarz Nivea, albo inne tluste szybko wchlaniające sie. No ale Filip ma AZS.Oskar zapowiada sie ze tez to samo ma ;/

Jak byli mali to z Zajki im kupowalam kosmetyki. a do pupki linomag, bo wszystko inne odparzalo ich i uczulalo.

alez jestem wymordowana ;/ Czuje sie jakbym ja do i z bialegostoku to piechotą zasowała

Paulina suknia ladna. A jak tam twoja silna wola???? ja nadal bezkolacyjna jestem :) Tylko waga w miejscu stoi ;/ Ale ona chyba mocno zepsuta jest, bo pokazuje duzo za duzo. Nie mozliwe ze ja tyle waze. wyglądam na mniej :D chociaz... biust mi urosł.. ale 4 kg na bank nie wazy.
 
mamusia Nikosia o jejku jak dużo tego zdobienia na paznokciach miałaś, ja bym dała mniej :-p no ale najważniejsze, że się tobie podobało.
suknię miałam całkowicie prostą bo nie lubie zadnych koralików, perełek i innych świecidełek, włosy w prostego koka z wpiętą różą a jedynym mocniejszym akcentem były pazury no ale są gusta i guściki :)
 
HAPPY ja zawsze marzylam o takiej sukni i marzenie spelnione :)
RENATA moze +4 to powod czegos innego? Moja silna wola tak sobie. Dzis znalazlam koncowke czekolady marabou i nie dalam rady. Wciagnelam..
MAMUSIA NIKOSIA ja tez musze patrzec na to zeby bylo mi wygodnie bo Nika przed slubem bede sie normalnie zajmowac i zeby ich nie polamac :p
 
PAULINA-fajnie że suknia z marzeń:)

Dziewczyny mam pytanie jesli mały ma stupke 13 cm to jaka powinna być długość wkładki ? 13cm czy trochę więcej?

Spać nie moge ns kolacje zjadłam wędzona nogę kurczska, srrnik, kinder bueno, kasztsnki i chrupki serowe. ... chyba mi odbijs:D
 
HAPPY ja zawsze marzylam o takiej sukni i marzenie spelnione :)
RENATA moze +4 to powod czegos innego? Moja silna wola tak sobie. Dzis znalazlam koncowke czekolady marabou i nie dalam rady. Wciagnelam..
MAMUSIA NIKOSIA ja tez musze patrzec na to zeby bylo mi wygodnie bo Nika przed slubem bede sie normalnie zajmowac i zeby ich nie polamac :p


No mam nadzieje ze jednak nie. Ze to wina..niewiem.. pory roku :D oprocz nadal braku @ zadnych objawów. w poprzednich dwoch ciązach od razu wsteret do kawy i wrazliwa na zapachy jestem. a teraz miewam sie calkiem dobrze.. No i w poprzednich dwoch od razu mi brzuch wywalało.A teraz nie.

Albo ja juz fiksuje

Happy ja patykiem miezylam stope. i wtedy latwiej buty kupić, BVo rozmiarowka tu tez inna. Oskar zimowe ma 28. a tenisówki p-lne 30.

jest sobota. dzieci wolne mają.. a moje starsze wstalo o 5.30 bo koniecznie chcial być pierwszy. No i dziś jedzie na urodziny do Majki a MAjka to dla niego ktos wazny.. i taki rozanielony chodzi jakby to jego impreza byla :D


i dziś mija 5 lat od smierci mego brata :(
 
Strasznie, ciezko za wami nadazyc kobietki;) ja z kosmetykow do ciala uzywam johnssons and baby, buzke smaruje jej bambino, a pupe sudocremem. Moja cora jest na etapie zmyslania... Wczoraj rozrzucila poskladane pranie I gdy sie jej zapytalam, kto to zrobil, odpowiedziala, ze baba- czyli babcia.
 
reklama
hej młody jeszcze śpi. Mama maszyną do szycia dudni ale jemu to nie przeszkadza.

Mimo że sie na tym nie znam i nie interesuje to suknie które wstawiłyście są śliczne.

Happy ja buty młodemu kupowałam w listopadzie zimowe i teraz w styczniu znowy noge ma po tacie bo A ma ok 45 nr a kuba już teraz nosi bucik 24 czyli ok 15 cm bo musi być odrobine wiekszy.

Co do kosmetyków ja jakbył małby to Kupowałam nivea baby z białej serii z oliwką plyn i już po tym nie trzeba było smarować, szampon też z nivea w takiej niebieskiej przezroczystej butelce a do dupki linomag zielony a teraz bobini z takim dinusiem 2w1 a do dupci nivea sos bo jakis czas pudru urzywałam ale krostki mu sie zaczęły robić i posmarowałam tym i ładnie zeszło. Buzie mu smaruje bambino takim lekkim z pantenolem czy jakos tak ciałko jak sie uda też tym smaruje.

Te moje Azs robi sie okropne mam cał ręce i uda pod tylkiem suche tak mnie swędzą ze szok buzia jako tako wyleczona.
 
Do góry