reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

W odpieluchowaniu pomogly mi panie w żłobku bo jest nocnikowanie i Zu od stycznia lata bez pampersa w domu na dwór czasami zakładam tylko pampersa ... Rzadko kiedy ma wpadki no chyba ze ma majteczki tak jak wczesniej wspominałam
Smoczek jeden dzień nam wystarczyl przegryzla i koniec przygody bylo ze smoczkiem nie plakala ani nic ale Zu to juz miala smoczka dla widzi mi się bo wszystkie gryzla wiec zaparlam sie ze to juz koniec i mysle ze nawet jakby plakala nie odpuscilabym i troche balam się ze w żłobku jej dadzą ale na szczęście nie daly

Paulina co mac mam przynosić pampersy chusteczki mokre i suche a na caly rok krem do buźki ręcznik papierowy sudokrem sliniaczki no i kapciuszki i to chyba wszystko

Zazdroszcze wam tego przedszkola ale mam zamiar wyslac ja od wrzesnia do prywatnego przedszkola anglojęzycznego ale to jeszcze troche czasu mam to tylko plany jak na ta chwile :D
 
reklama
Magda0109
Mój synuś ma 21miesiecy i zbieram sie zeby w ciagu dnia mu sciągnąć pampka i próbować ci z tego wyjdzie!wczoraj z okazji dnia mamy usiadł na nocnik i zrobił siku:))

Moja też ma 21 miesięcy.którego sierpnia ur?
My jesteśmy z tym daleko w lesie. Wie że jest coś takiego jak sisi i gdzie się robi, ale nie umie jeszcze kontrolować, więc czekam jeszcze jakiś czas.
 
Maciejkaa mój synuś z 30sierpnia?a twoja z którego?ja tez niewiem czy umie kontrolować jak wieczorami lata w majteczkach to pytam czy chce si!ale nieroby nic!zdazyli sie ze na podłogę zrobił!a przychodzicie juz bunt dwulatka?

Możecie polecić strony hand made fajne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KLAUDI a moze bys sie tak przedstawila? :p
OLCIA my nic z tych rzeczy nie musimy przynosic ;) ja te jestem zadowolona ze Nika wkonci ruszyla i ze akurat to przedszkole wybralismy jestem mega zadowolona )
 
Juz sie przedstawiałam:)niewiem dokładnie jak to tu wszystko działa ale wczoraj sie przedstawiam jak założyłam konto[emoji3]ale mogę jeszcze raz jestem mama kochanego urwisa który ma niedługo skończy 2latka:)i byc moze jak sie uda w niedalekiej przyszłości będę mogła zostać mama poraz drugi:)
 
Hejka mamuśki
Macie porady jak zabrać sie za odpieluszkowanie:)syn usiądzie ja mowię zeby siusiu zrobił to on mi na to tak siiii!jaki czas temu zawsze wieczorem sadzalam go i robił teraz niechce!napiszcie jak to u was było?

Napisalas tylko to :p a my chcialybysmy wiedziec skad jestes ile masz lat jak masz na imie itp ;) milo by bylo.

Paulina lat 19 mama 2,5 letnie Nikoli ktora wlasnie zaczela Szwedzkie przedszkole.
 
reklama
Szukam rzeczy do pokoju synka jak posciel ozdoby kocyki

Witam wszystkie obecne mamuski[emoji112]

Sa wsród was mamuśki które planują druga ciąże albo juz sa w ciazy?

Moze któraś mama sie podzieli doświadczeniami z okresu buntu dwulatka?bo unas mały ostatnio wszystko wymusza płaczem krzykiem i traktuje bicie nas jako świetna zabawę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry