reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Heej ,
U nas dobrze . Julka od poniedziałku chodzi do przedszkola ;) nawet nie myslalam ze tak bedzie chciala chodzić, a tu od 7 na busa czeka w oknie juz ;D
pogoda okropna, zimno..
co do prezentów to ja kupuje tylko Julce i Oli ( moja kuzynka 4 letnia) no i teraz dojdzie Franek (też kuzyn, za tydzien się ma rodzić wiec załapie się na gwiazke hahah)


Olcia, zabiłabym za takie coś !
Sandra to nie ciekawie masz z tymi alimentami


aa co do załatwiania sie na nocnik to Lalka miała 2 lata i 5 msc, odrazu odstawila pampersa i w dzien i w nocy, na spacery tez bez chodzila. zdarzały się wpadki, ale to kazdemu sie zdarzaja ;D


jejjuuu odkąd Julka chodzi do przedszkola jakoś tak mi dziwnie...
 
Macieja-mnie ratujr to zr mam rofzine po calej Europie rozwalona i nir każdemu wysyłam prezenty.
Sandra-wrzuć na luz i kup jakieś tsnie prezenty
23may mówiłam ze będzie dobrze!
Młody do przedszkola jak na skrzydłach czyli jak zawsze. 19/12 mają christmas party i mudi mieć przebranie świąteczne wiec czeka mnie kolejny wydatek.
No a teraz z pozytywów zobaczcie jaki mi przystojniak rośnie:D oj będzie łamał serca.
 

Załączniki

  • 1416403275339.jpg
    1416403275339.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 42
  • 1416403296395.jpg
    1416403296395.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 44
Happy a ile Dennis jest w przedszkolu ? Bo julka wychodzi z domu o 8.30 i wraca 15.30.
aa i wczoraj ledwo weszła do domu i mówi do mnie ' miałam dziś karne zadanie bo dokuczalam chlopczykowi' ...
 
23may-moj mały chodzi tylko ma 11/h w tygodniu i to nie do końca jest przedszkole choć ja tak na to mówię. W środy i czwartki jest od 13-17 a w piątki od 13-16 mogly chodziv na bale dnie ale ja nie chce tyle w zupełności wystarczy. A no i eyjasnienie to takie przygotowanie do przedszkola chodzą tam dzieci 2-3lata i moga jeszcze byc e pampersach ze smiczkami itp. Ale ucza sie zajęć w grupie, piosrnek i ribia to wszystko co w przedszkolu
 
HAPPY czyli cos takiego jak zlobek w pl ;-) tutaj jesli ja bym nie pracowala to Nika bedzie szla na 9 do 14.
23MAY dobrze ze tak latwo poszlo. Lepiej niz by miala plakac za toba ;-)
SANDRA czym ty sie przejmujesz? Kup tansze prezenty, jakis drobiazg wystarczy. Jak sie nie ma pieniedzy to nie ma co szalec, zeby sie "pokazac"

U nas dzis w miare fajna pogoda, spacerek zaliczony, obiad zrobiony. Nika lezakuje, a ja sobie odpoczywam. Skarzy mi sie ostatnio ze ja reka boli... tam gdzie miala sruby zakladane... eh, niedlugo przejdziemy sie na kontrol jakas zdaje sie...
 
reklama
Do góry