reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mały śpi...jutro mam gości trochę rozrywki; (
Paulina-nawet nie wiem czy to gyros kapusta pekińska,papryka, ogórek zielony, cebulka dymka, pomidor i pierś z indyka pokrojona w kostkę i smarzona w przyprawie "ticka masala" bo przyprawy di gyros nue było:(
 
reklama
Hej dziewczyny ja się tylko witam i jeszcze jakimś cudem się kulam:-):-)
Ostatnie dni bez wen twórczych bóle zęba i podbrzusza dawały mi się we znaki , jestem na etapie szukania dentysty który wyrwie mi zęba bo na razie nic nie znalazłam w nocy spałam gdzieś 4 godziny może , popołudniu z P i z Wiką na zakupy bo uzbierała kasę i pojechała sobie kupić kolejny zestaw Lego Friends oczywiście musieliśmy dołożyć żeby nie było:-):-) Wczoraj P też jej dołozył i tak poszły się walić 200 stóweczki .
Mam nadzieję że u was dobrze , postaram się być już na bieżąco Buziakii
Witam nową mamę :)
 
Hej


wczorajszy dzien po za domem spedzilismy. Bylismy u tesciów.brat Ł chlopaków na furze powoził. konia doczepił i jazda po wsi. podnieta w oczach taka ze cale popoludnie przezywali :) cudna pogoda byla.wrocilismy to bylo po 20, ja nawet dwa jajka zdązylam wytworzyc :) Ł sie pochwalił cisotce swojej ze ja te jajka robie i ona juz chce kupić :)

Gosia mnie te dlubanie kurczaków, pisanek uspokaja. i wycisza. A czas jaki robie?? roznie. od 5 min. do 30. zalezy od wielkosci jajka, i wzoru. No i od ilosci kolorów :)

do kosciola dziś trzeba. a tak sie nie chce ze niewiem jak ja sie przemoge. potem do rodziców na chwil dwie.tato moj urodziny ma. ta ciasto trzeba sie wprosić :)
 
Hej.

Renata- swietne te twoje wyroby sa :p ja tez lubie takie rzeczy ale nie mam kiedy, wieczorem po calym dniu marze tylko o tym zeby sie wykapac i polozyc ;)

U nas dzis pochmurny dzionek.
Zaraz zjemy z mala jajecznice i musze is. Do sklepu po jajka do obiadu;) bo dzis na obiad nalesniki z miesem mielonym zapiekanem z sosem bolognese i serem zoltym;) zobaczymy co wyjdzie ;)

Mikego dzionka;)
 
Wstalismy:) Dennis ostatnio mało je:/ trochę mnie to martwi:(
Magda-twoj obiad zapowiada sie pysznie:)
Renata-podziwiam twoją cierpliwość do prac ręcznych

edit..
dziewczyny co z wami śpicie dziś???
 
Ostatnia edycja:
witam sie ;P

Paulina a jak dieta ? Hehe xd

Juz jutro ide umowe podpisac i zacznie sie pakowaanie xd
Jeszcze jutro z Zu na zakupy moze cos ciekawego bedzie w galeri oby ;D pogoda po prostu pieeekna xd
 
reklama
OLCIA daj spokoj... dieta mi nie idzie. Tzn regularnie moze i jem, ale frytki nie naleza do dietetycznych rzeczy :p ale cwiczenia daja rade. W nastepnym miesiacu smigam na siilke.

A no i zamowilam mojemu A. tort w ksztalcie piersi :p niby 03.03 ma urodziny, ale przyjezdza 08.03 wieczorem a 11.03 juz wylatuje do SE :/
 
Do góry