reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A ja ogladam last minut na canal +. Mlody sie rozbestwil u dziadkow i jeszcze nie spi :)

Asik strasznie to wyglada...mam nadzieje ze to nic powaznego :)
 
Ostatnia edycja:
OLCIA no hahahaha :p boziu nie wspominaj mi takich horrorow blagam. Po paranormal mialam glupie sny chyba z pol roku.. i wstyd sie przyznac ale ja mam wyobraznie jak male dziecko. W szwecji naogladalam sie z A. glupich horrorow i poten jak zostalam sama to sie balam wejsc do lazienki... :p
 
Paulinka chyba nie tylko ty mi po horrorach podloga zawsze skrzypi a za nim przejde do innego pomieszczenia to swiatlo zapalam wszedzie ;D raz z bratem za goeniarza zrobilismy sobie seans filmowy horrorow mama na nocce a ja noz pod reka miala tak na wszelki wypadek jakby ktos z horroru mialby przyjsc ;D obejrzyj sobie sierote to dopiero posrany film xd albo sierociniec niby horror alle w igole nie starszny a na koniec filmu sie poryczalam yhm piekny film
 
Ja nie ogladam horrorow ani takich filmow o pajakach, wezach bo bezsenna noc:p

Matko jaka pogoda u nas..;//// zalewa Anglinszczyzne :p

Dziewczyny moze wy mi poradzicie cos. Opiekuje sie tym chlopcem co wam pisalam. Mlody ma 1,5 roku a tak sie boi malej mojej ze tragedia jak ja widzi od razu szlocha. Nie daj Boze zeby go dotknela.. Jakby mogl to by siedzial na suficie... Ona nic mu nie zrobila, ona sie strasznie cieszy jak go widzi, macha raczkami, smieje sie a ten ryczy.. Probuje ich razem zabbawiac jedna zabawka.. Nic to nie daje.. Nie wiem jak go przekonac.. A u siebie w domu jest taki niegrzeczny ze szok w obecnosci rodzicow..;//
 
Madzia ale to tak chyba juz jest moja kolezanka jak przychodzila ze swoja 2letnia siostra to tez uciekla przed Zu do drugiego pokoju ale pozniej np zaczela jej zabawki zabierac i jak Zu ja zaczepiala to raz ja uderzyla na szczescie Zu nie plakala zwrocilam jej i kolezance uwage to dopiero klapsa jej dala ale np na spacerze inne dziecko i wola z daleka Zuzia i prowadzi obok wozek reke jej podaje nie wiem na czym to polega ale ok ;D
 
Hej

Sorcia nie mam jak za bardzo czytac was czy pisać długo bo komp mi pada zasilacz chyba nawala no w końcu ma ok 8 lat wiec ma prawo sie zacząć psuć ;D

Widziałam że odpisałyscie na mojego posta i odpowiadam ze co do mieszkania razem to na razie nie ma szans nie wykarmimy tego wszystkiego za ok 1300 zł wszystko by poszło na wynajem i oplaty a nawet moze i by zbrakło.

Kubuś już lepiej nie kaszle. Śpi juz sobie słodziutko a ja pofarbowałam sobie włosy na kolor nugat z palette moze coś wyjdzie zobaczymy ;D
 
reklama
Dzien doberek ;D

Asia i jak cora? Bylas u lekarza ?

Papitka ja kiedys co chwile zmienialam kolor ale chyba wszystkie fryzjerki tak maja a teraz trzymam sie blindu i koniec ;D jak wyszedl Ci kolirwk?

Zu przespala cala nocke uff ale ja i tak nie wyspana bo dopiwro o 2 poszlam spac jakos uanac nie moglam ;/

Dziewczyny wstajemy

Liza juz tuz tuz ;D pokaz sukienke jaka zalozysz
 
Do góry