reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Happy Moja tez juz od godzinki spi alecosik pomrukuje przez sen ;D
Jutro fajny film leci na tvn i q sobote rowniez ;D

Sandra postaramy sie ;D
 
Ostatnia edycja:
olciaaa- Dennisek przed chwilą poszedł spać, umyłam go szybko i położyłam i śpi z misiem (140cm) mickey(ok.70cm.) i trzema autami:-):-):-) niedługo nie będzie tam dla niego miejsca

edit... no i oczywiście ze swoim jeśkiem z którym śpi od urodzenia
 
Heh ale dzieci tak maja ;p moja siostrzenica ma np 7pieluch tetrpqych z obrazkami spi ze wszystkimi a nie ktore ma od urodzenia i nie da ich wyprac moja sis pierze jak jest w zerowce bo inaczej ryk jest ;D mojej na razie wystarczy jedna na noc haha
 
Moj walczyl dzisiaj ze spaniem az do 21 a byl pol dnia poza domem to myslalam ze szybciej padnie. Zludne nadzieje...

Happy moj tez znosi do lozeczka pelno sprzetu, juz sie ledwo do niego miesci ale nic nie mozna ruszyc bo sie wkurza ;)
 
Kechu ja dzisiaj 3 podjscia mialam ale np czasami mam tak ze usypiam widze ze naktyqa sie pilucha w myslach mam ah zaraz spac bedzie to ona wstaje a jak yhy szybko to ona nie usnie to w trymiga usypia ;D dlate co wieczor jestem nastawiona ze do pozna bedziemy szalec z Zu ;D
 
reklama
Happy no ja mam dwie poduszeczki ale zawsze daje poszewke zmieniam

Kechu nie widze innej opcji to jeszcze daje rade ale najgorze jeat to jak siedze to sie nie budzi tylko odwracam sie na bok juz mi tak fajnie usypiam a ona mialczy ;D czasami mam ochote wybuchnac w takich momentach
 
Do góry