reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Julcia niestety nie ma swojego pokoju i mieszka z nami w jednym :) Jak nasz dom się wybuduje to na pewno dostanie swój. W projekcie są bodajże 4 sypialnie więc rodzeństwo J będzie miała hehe ;)
PAULINA Ty wyrabiasz N paszport? Dowód nie wystarczy?
Mój chrześniak kończy niedługo roczek. Kupiliśmy mu już prezent :D
20140130_162623.jpg
 

Załączniki

  • 20140130_162623.jpg
    20140130_162623.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 20
reklama
happy to ty sporo wymieniasz jak nie wózki to łóżeczka ;D
sandra ocipieli żeby nie przyjać cięzarnej? Jeszcze normalnie to by sie można byłoby w domu podleczyć jakimiś lekami ale w ciaży nie wiadomo co tu wziać.
Renata no to ładnie koleś ma w bani że nie chciał doweźć no ale za głupote własną bozia go pokarała ;D.

Od rana próbowałam coś napisać ale mi sie bb zacinało nie wiem c sie dzieje jak emotke chciałam wstawic to sie zacinało.

Kubie paznokieć złazi po miesiącyu od uderzenia dopiero zauważyłam a przecież tyle razy obcinałam i nic nie było byłam u lekarza z tym bo wydawało mi sie ze ropa zachodzi paznokietek ale czysto ładnie wyrasta nowy.

Kuba już drugi dzień nie śpi ja po prostu padam
 
Papitka-żeby sprostowac to Jeszcze napisze ze tylko jeden wózek kupiłam nowy a resztę okazaniem używane zazwyczaj placilam około 20 funtów wiwv niewiele ostatni to zamiana z pewna angielka:) łóżeczka yez wszystkie używane oprov jednego turystycznego ceny między 8a20 funtów:) poprostu szukałam odpowiedniego wózka i łóżeczka no i nareszcie znalazłam:)

Edit...
Madzia-super rowerek moi brscus mirli takie ssme tylko zielone:) są boskie
 
Ostatnia edycja:
MADZIA nie wystarczy. Na dowodzie wszedzie nie wjedziesz. A mam w planach wakacje np w Tunezji w przyszlym roku. Bo w tym roku N. prawdopodobnie z nami nie leci.
 
No tak nie wszędzie, ale my chcieliśmy jedynie do Niemiec czasem podjechać :happy2:

edit...
HAPPYMUM tak mi się ten rowerek spodobał, od razu wpadł mi w oko i nie było opcji żeby go nie wziąć :)
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 607194



Madzia roweryk podobny oskar dostal na 1 urodziny. Od wszystkich, bo nie chcialam 20 samochodu, czy nowego misia. babcie, i chrzestni sie zlozyli i ja kupilam jaki dla O sie podobał. uzbierał wiecej, bo chojni byli :D

A łózek mieli wiecej. Bo dochodzą jeszcze łózeczka, potem dla F zmienialismy co raz, bo jak nie pekło to mi sie znudziło :)
 
MADZIU nigdy nie wiesz gdzie pojedziesz ;) a noz jakies wakacje last minute i bedziesz musiala zrezygnowac bo paszportu brak, bezsensu :p
 
Kechu ja tez polecam sałatkę z kebabem lub gyros, u mnie sami mięsożercy wiec cieszy sie powodzeniem:) ja właśnie skończyłam obiad robić, a teraz mój serial wiec znikam:)
 
witajcie,
Wam tez nawala bb? od rana muli starsznie:sorry2:
Madzia, Bartek na roczek dostal taki rowerek tyle ze motocykl i jezdzil nim raz, a tak jedynie czasami wlaczyl melodyjke, stoi w piwnicy ale on nie lubi takich zabawek, jezdzik tez stoi sie kurzy nawet razu nie jedzil, jedynie w bagazniku trzyma dinozaury:-p
Renata, masakra z kurierem, do mojej ciotki kiedys dzwonil zeby na szose wyjechala po przesylke bo mu sie nie chcialo zjezdzac z trasy:no:fajne lozko a jaka frajda:-p
Sandra, brak slow na ta sluzbe zdrowia. Moja siostra uczy sie na ratownika medycznego, jest na ostatnim roku i czasami opowiada co dzieje sie na SORze, brak slow...
 
reklama
Witajcie mamy:)
Dawno tu nie bylam ale cos nawala stronka ;;[ My walczymy z ząbkowaniem jest strasznie malemu ida dwa naraz ciagle placze i marudzi ;(
Mariuszek nie spi w swoim pokoju ale go posiada mysle ze jak troszke bedzie starszy to tam przejdziemy ,,
 
Do góry