reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina moj tesc tez robil ostatnio afere z sankami tylko to mojemu Z. sie dostalo. Bo dostalismy sanki dla mlodego ale nie mialy oparcia i przez tydzien codziennie wydzwanial bo znalazl na stychu oparcie od jakis innych i zeby moj Z. po nie pojechal i zrobil w koncu wnukowi te sanki. Po tygodniu prawie sie pozabijali przez telefon o te oparcie :)

Eh...chcialam poogladac seks w wielkim miescie jak co tydzien a tu nie ma lektora i nawijaja po angielsku :confused:
 
Tescia jakbym mogla to wygnalabym go na syberie. Albo i dalej. On nie wie ze my na wsi mieszkamy teraz bo ma jakies 700m do nas to by dzien w dzien z samego ranca byl a ja nie mam ochoty nawet go ogladac. Idiot. A Nikola sie go najzwyczajniej w swiecie..boi :cool: on uwaza ze ona go uwielbia haha
 
Wide ze, ze mowa o rodzenstwie;) u nas każde by chciało, ale w innym czasie. Ja bym chciała jak już za kilka lat, a mój P teraz. Żadne żadnego nie przekonuje do swoich racji, mamy Nadie, a jak Bog da będzie i rodzeństwo;)
 
U nas tez zadbego przekonywania nie bylo, czy uzgadniania kiedy bedzie rodzenstwo dla F.
U nas wogole jak sie okazalo sie F jest troszke ponizej normy to ja sie rekami nogami zapieralam zeby wiecej dziecia "narazie " nie bylo. Bo nie wiedzialam czy to wada genetyczna.

I tak sie zapieralam ze Oskar powstał.

3 malucha chciala na 30 urodziny urodzić. czyli wrzesnien 2015. o rok sie pospieszylismy.

Oskar nadal nawija o siostrze. juz mi mozg sie gotuje. Pytam go wczoraj co bedzie jak sie okaze ze to chlopak. to mi powiedzial ze nie mozliwe. on przez lornetke dobrze widzi. zresztą dzidzius mu mowił ze jest dziewczynką.
az sie boje tego jego nastawienia.

zdiecie z USG pokazalam im. F mnie rozwalił.."Ale podobna do ciebie jest" hahahahahahahahaha

dziś lózko pietrowe przyjezdza. wczoraj mialo, ale kurier zrezygnował tak wiało. a i jest problem zeby do nas wjechac. ja bym nie poszla po ciemku wykopywac jakby w zaspie stanął. a dziśc ł w razie czego pomoze :)
 
Renata-dobrze ze chłopcy tak dobrze reagują gorzej jak bu byli zazdrosni:) my znów na nogach od 6 :/ małemu się po przestawialoi od tygodnia wstaje bardxo wczesnie
 
Wczoraj takiego posta napisalam a dzisiaj patrze ze go nie ma. Trudno nie chce mi sie tyle pisac.

A MAMUSIANIKOSIA Pewnie zle sie u nas czuje ze wzgledu na jej przejscia. Tak mysle, tutaj radosc z ciazy a ona co. Stosunkowo niedawno pogrzeb miala. Ja sie nie dziwie. Mam nadzieje ze u Ciebie wroci wszystko do normy i pojawisz sie juz z dobrymi nowinami.

U mnie teraz zanowienia na walentynki sie sypia wiec yez znikne na jakis czas.
 
EWI a czym sie zajmujesz jesli zamowienia na walentynki si pojawiaja? Bo ja nie w temacie.
HAPPY a mojej sie poprzestawialo i chodzi spac przed 21 a wstaje o... 9/9.30 :D

My jemy sniadanie dopiero. Jutro przyjezdzaja drzwi wejsciowe :) a za pare dni plytki do lazienki i toalety...szal :)
 
PAULINA CHCIALABYM Zeby moje dzieciaki tak spaly, ale niestety nie wazne o ktorej ida spac do przed 7 juz na nogach. A ja portrety rysuję.
 
reklama
Renata masz ty udanych tych synow. Nie ma co! :)

Ewi no wlasnie co robisz ze akurat przed walentynkami tyle pracy masz bo ja tez nie w temacie ;)

Paulina ale ci zazdroszcze tej budowy. Mi sie np. dzisiaj snilo ze z moim Z. robilismy remont (glownie latalam z mlotem i wyburzalam sciany) w mieszkaniu ktore wynajmuja moi rodzice.

Dziewczyny powiedzcie mi...macie jakies sprawdzone przepisy na 'imprezowe' salatki? Bo chrzciny mi sie szykuja i zrobilabym cos dobrego a zarazem cos innego niz zawsze i nie mam pomyslu ;)
 
Do góry