reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

melduje że armia czerwona po wielkich oczekiwaniach zaatakowała :-D Kuba rodzeństwa miał nie bedzie.
Obiecuje że tabletki bedą brane co do sekundy dosłownie. Moja głupota nie zna granic mam nauczke a skleroze musze chyba zacząć leczyć czy coś hihi.

My po dwugodzinnym spacerku najedzeni i kubulek śpi wiec mam wolne.

liza jak na połowe listopada to pogoda jest nieziemska. Jak na słoneczku sie idzie to jest cieplutko.
 
reklama
PAPTKA ta nieziemska pogoda wam sie nie dlugo pogorszy. Js bylam 10min na polu z mloda, w krk 4 stopnie. Wyubieralam nas w kurtki zimowe a i tak zamarzlam..

Moja N. dzis padnie bo przez dzien juz spac nie pojdzie. A wczesniej nie chciala.
 
Przed chwilą był listonosz i przyniósł decyzję- załapaliśmy się na stypendium szkolne:happy:

Madzialena i jak po kontroli?

Hej Dominisia. Fajnie, że u was ok.

Liza u nas też ładnie ale mroźnie
 
PAPITKa ale Kubus spal popoludniu?? Moja nie :/ i taka zolza byla od 17... ale naszczescie jutro jedziemy na wioske wiec z 15 min sie kimnie w foteliku :tak:
 
asik to super że będzie stypendium:):) U lekarza ok ale jeszcze troszke synus kaszle i dopisała mu zastrzyki do piątku i wczoraj wieczorem miał stawiane bańki na plecach, zniósł to dzielnie i teraz chodzi taka biedroneczka z kropeczkami na plecach:) Też miałam stawiane bańki jak byłam mała, oby to cholerstwo w końcu sobie poszło:)
paulina,papitka ale wasze dzieciaki szybko chodzą spać, zazdroszczę:) Jak mój mały nie śpi w dzień to zasypia 21, a tak to 22 :) ale jak był mniejszy to fakt szybciej zasypiałm, powoli skracam mu ten czas i wczoraj zasnał już przed 21:) Szybciej robi się ciemno, szybciej go kąpie i coś to daje :p
dominisia to dobrze że u Ciebie wszystko w porządku:)
Ja już po śniadanku, mało w nocy spałam coś i teraz będę chodzić zakręcona:)
Miłego dnia
 
Stoje w cerfie i mnie krew zalewa. Tyle ryjacych sie dziadkow i nie patrza ze dziecko jest.


Edit
Boze wkoncu w domu. N. usypia a ja ide zaraz zurek wcinac. Wydrukowalam sobie bilety juz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Wam . U nas w sumie nic nowego . Komornika odwiedziłam , bo oczywiście alimentów nie zobaczyłam i czekam teraz te 2 miesiące , i będziemy działać dalej ;-)

Po za tym to nic nowego .... P. dalej nie widział się z Natalią , tak w sumie dochodzę do wniosku że on widział ją ostatni raz kiedy ona nawet nie raczkowała :eek: no cóż ...powoli zaczynam myśleć o ograniczeniu władzy a może nawet całkowitym zabraniu praw do młodej. ale pierw jedno skończe i będe nad następnym się zastanawiać ..

Pogoda niby nie najgorsza jak na listopad , ale mnie dobija , spacer zakupy i w domku siedzimy :-p Czasem się do Kasi i Julki wpadnie na herbatę ...

CZytam was , ale jakoś wyny na pisanie nie mam ....
 
reklama
MADZIALENA ale twoj synus to wielki chlop ;)
MILENA a ostatnio o was myslalam... ehhh, P. strasznie dziwny, Natalia pierwsze powie tato do Sz. a nie do niego. Ja bym mu ograniczyla te prawa..


Ja sobie popralam, rozwiesilam, spisalam liste do pakowania... Nie wiem gdzie ja wcisne to wszystko do podrecznego, A. kazal sobie kupic wiejska a ja powiedzialam babci zeby kupila jakas dobra i przywlekla 3kilowa :eek::eek: zostaje 7kg na zapakowanie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry