reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej sorcia komp padł.
To co zapamietałam to
paulina u nas jak sie ma widoczna ciążę albo dziecko to ksiądz od razu ostrzega że welonu ma nie być jedna weszła z brzuchem i w welonie i ksiadz powiedział ze albo zdejmie albo slubu nie będzie.

Brzucho mnie strasznie meczy biegunke mam no normalnie odpadam dobrze ze kuba zasnął o 21 bo bym nie wyrobiła jeszcze z nim. Miete wypiłam jade na samym kiślu i dalej mnie gania :wściekła/y: Mam nadzieje że to przez to że jutro @ ma być:-(

Mój kubulek dzisiaj mnie rozbawił. lulał misia i mama sie go pyta czy chce siostre na to on odpowiada ze tak a jak mu powiedziałam że w zamian pieska kupimy albo chomika to on że nie :-D
 
reklama
pierwsza hihi. No biegunka chyba ustąpiła. Czekam na @,
Wstaliśmy dzisiaj o 7 normalnie oczy mi sie zakleiły i otworzyć nie mogłam hihi.
Miłego dzionka kobitki.
 
No to ja jestem trzecia :p
papitka ale udany ten Twój synek:) Dzieci i ich teksty czasem zwalają z nóg:):) dużo zdrówka:)
Ja popijam herbatkę, niedługo trzeba szykować jakiś obiad. Wczoraj przyjechała moja babcia i synek tak z nią wariował:) w ogóle bardzo lubi starszych ludzi i nie ucieka jak czasem inne dzieci:) Ostatnio w przychodni był taki siwy dziadziuś a on mówi do mnie ,, mamo, patrz to jest Lucek! 'Chodziło mu o Lucka z m jak miłość bo czasem ze mną ogląda hehe:):)
 
Cześć kobietki

U nas nic się nie dzieje, na razie w domku siedzimy. Później teściowa przyjedzie, zjemy obiadek i na spacerek pójdziemy:-)
Po zapaleniu siusiaka prawie śladu nie ma:happy:

Papitka dobrze, że biegunka ustąpiła

Paulina u nas też pogoda do niczego, co chwile popaduje- już wolałabym lekki mrozik:tak:

Madzialena Lucek z M jak Miłość?:-D:-D:-D dobry jest
 
MADZIALENA o boze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobry jest :D
ASIK cale szczescie ze sobie juz poszlo!!

N, spi ja przynudzam :D w czwartek leciiiim. o 20.35 mam wylot, 20:05 zamkniecie wyjscia, o 18:30 trzeba dzwonic na taxi. Szczerze to troche mi sie nie chce :D mam zamiar upolowac suknie slubna w Sztokholmie. Ale najpierw trzeba obczaic jakie oni ceny maja.
 
reklama
Do góry