reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asik Damienek daje poleżeć ..Ja od rana z Natalią na rękach :no::no::no: Oby to te zęby , i żeby szybko wyszły . Tak mi warczy że aż dziwne że ją gardło nie boli ;//
 
reklama
Heja.

U nas w nocy snieg znowu spadl ;/ nbiewiem po co?/ ja juz wiosny wypatruje.

Z sie poklucilam. Tzn to nawet nie klutnia, bo on focha strzelił jak zwykle. zadziwia mnie gośc coraz bardziej. zdaje sie dorosly, zdaje sie zdrowy, a czasami zachowuje sie jak rozpuszczona 13 letnia siksa. obraza sie jak panienka zamiast pogadac. Oczywiscie opieprz dostał, az sie poryczalam bo ile mozna tlumaczyc doroslemu facetowi jedną rzecz?? nadal sie nie odzywal a dziś zagaduje mnie. Oznajmilam mu ze skoro wczoraj mial focha to niech spada. Ja mam dosc. Jak dotrze do niego ze zachowuje sie troszke inaczej niz powinien i przemysli pare spraw to zapraszam na rozmowe. Udawa ze wszystko ok jest ja juz niemam zamiaru.

oczywiscie powod jego focha jest powalający. Ja bym nawet nie wpadla na to ze mozna sie za coś takie obrazić. no ale co wymagac?

w koncu tez umowilam sie z terapeutką od SI. Bede Filipowi wyrabiac opinie. Od pazdziernika sie przymierzam ale wiecznie albo z kasą kiepsko, albo coś innego wazniejszego było.
Noc kiepksa u mnie. prawie nie spalam, glowa dziś boli
 
RenataT-oto co focha strzelił?
Mój P. wczoraj m7al wolne i wyszedł wieczorem, wrócił o 00:30i do 7 rano filmy oglądał teraz wstał i znów wyszedł.... a ją sprzatam....
 
Renatka o co takiego focha puścił ?/

do mnie siostra ze swoją 3jką chłopców na kawe przyjdzie - przy okazji podrzuci mi pączusie ;-)
 
Hej;)
Kurde a wczoraj sie zastanawialam kiedy Nisiule wezmie hehe;) I malo co a sama bym w szpitalu nie wyladowała;/;/ ehhh
Wczoraj zjadlam rogalika z czekolada, kinder kanapke i chipsy.. jak sie okazalo prawie przeterminowane!!!
No i zaczelo sie najpierw od mdlosci.. pozniej zaczal pobolewac mnie brzuch ale przestal.. a pozniej zaczela mi bardzo macica twardniec i to bardzo czesto.. T sie pytal czy chce do szpitala ale wzielam no-spe i sie troche uspokoilo.. jesli dzis bedzie tak samo no to do szpitala pojedziemy.. Najwazniejsze ze mała sie rusza ciagle tak samo.. ze ja czuje.. i tak mysle czy to jedzenie mialo jakis wplyw? Dzis T dostal rozwolnienia.. tez jadl tez rzeczy..;/ Masakra jakas.. Do tego wczoraj doszly nerwy to juz calkiem..;/;/
 
Madzia Jak były przed terminem to w zasadzie nic ci nie powinno być . ale możliwe skoro T też coś złapało . U mojej siostry przez 3 dni wszyscy siedzieli na kibelku , mimo że nic nie zjedli takiego ..
 
Bo zapytalam go czy ma zamiar do pracy wogole isc ( od prawie dwoch tygodni nie pracuje bo poklucil sie z moim ojcem ). I ze dupa z niego nie facet skoro rodziny nie utrzymuje.

No i on teraz do mne z pretensją ze ja go zmuszam do pracy z moim ojcem. Tylko ze ja juz mu latem mowilam ze skoo oni sie non stop klucą i wyzywają to niech z nim nie robi. niech szuka innej pracy. I niby szuka. Leząc przed tv.

Czasami mi sie wydaje ze jemu mozg przestaje pracowac. Filip wiecej rozumie niz on..
 
Milena do konca terminu zostalo kilka dni.. a wiesz jak to w ciazy jest ze pakujesz w siebie wsio na co masz ochote:p i moze malej nie posmakowalo hehe.. kurde martwie sie.. T powiedzial ze zalozy mi blokade na lapka hehe bo ja siedze na forum i czytam:p

A brala ktoras z was no-spe w ciazy?>
 
Magda Nos=pe w ciązy mozna brac. Ona skurcze wycisza.
mi lekarka kazala ale ja po niej wymiotuje ;/


a co do wymiotów. wczoraj F narzekał na zoladek, potem O. O w koncu zwymiotował. Ale ile tego bylo.. jak z doroslego. a potem mi coś doskwierało. byly tylko efekty dzwiekowe z dolnych partii mego ciala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda mój P też dostaje szału jak wchodzi po pracy a ja BB :-D:-D
Ja nie jestem za lekami , więc nic nie brałam . Teraz jak karmie mam receptę na ibuprofen .
 
Do góry