reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
malenstwo ja na poczatku sie nabralam ale jak przeczytalam na koncu "tak, spodziewamy sie Mikolaja" to juz wiedzialam o co chodzi ;p
Milena zazdroszcze tego ze zostalo ci jeszcze 5 dni.. ehh mi jeszcze rok i 7 miesiecy... Wkurza mnie to ze w tym pieprzonym kraju nie mam zadnego prawa do corki a ja wychowuje:wściekła/y:
Gosia91 moja cora jeszcze nie rozumie co to mikolaj ale kupilismy jej dresik adidasa rozmiar 74 a ona nosi 62, ale coz bedzie na potem :-) a narzeczonemu kupilam dwa sweterki, perfumy adidasa i ladowarke do padow od ps3. Z tego ostatniego bedzie najbardziej zadowolony...
Renata &&&&&&& za walke z alergia
happymum piekna sesja i gratki za posprzatanie :tak:

A moja cora nauczyla sie plakac.. Plakac to za malo powiedziane.. Czasami to wyje jak do ksiezycA :-D
 
malenstwo20-niezly zart:)
paulina12- w polsce nieletnie matki sa poprostu dyskryminowane, to jest chore bo niejedna 16 latka jest lepsza matka i bardziej odpowiedzialna od tej co ma 30 lat. rzecz lezy w charakterze i dojrzalosci a nie w wieku


http://wizaz.pl/najlepsze-dla-dzieci/produkt.php?produkt=418
Prezent dla Dennisia
 
Ostatnia edycja:
Moja Natalka od Babci Podusie z Kubusiem dostała już na mikołaja ;P Po za tym nic nie kupuje :-) bo co kupić 3 miesięcznemu dziecku ??

Paulina Młodziutka jesteś . Ja w zasadzie się nie ciesze :) O widzę za Z krakowa jesteś ;))
 
Ostatnia edycja:
happymum dokładnie, to jest nie normalne, nawet do lekarza musze isc z mama a wszystko tez przez to ze na 3 miesiace przed porodem bylam z narzeczonym u adwokata zapytac czy trzeba miec rozprawe o to zeby on mial prawa do dziecka to babka powiedziala ze wystarczy ze on bedzie w urzedzie i uzna dziecko a zgadnijcie co w urzedzie powiedzieli? Ze trzeba sie sadzic o to i Nikola nosi moje nazwisko a w akcie urodzenia ma napisane ojciec nieznany. PARANOJA. Dodam tez ze moj A. ma 24lata.
Milena ja bym sie cieszyla bo ja i moj A. wkoncu mielibysmy prawa rodzicielskie. A ty skad jestes? :)
 
Paulina12- orWda jest taka ze niektorzy zrobia wszystko zeby mloda matka nie miala praw do dziecka, zawsze mizecie sie sadzic teraz, nigdy nie jest za pozno, trzeba walczyc, szczegolnie jesli chodzi o dziecko
 
Sądzilibysmy sie ale moj A jest teraz w Szwecji i postanowilismy albo w przyszlym roku juz o cywilny sie sadzic albo czekac na 18 lat. W swieta zapadnie decyzja co robimy. Ale i tak powinnam miec chociaz 50% praw, zwlaszcza ze mam cos w glowie i jestem odpowiedzialna za corke
 
reklama
Paulina12- jesli masz skonczone 16 lat to juz mozecie sie sodzic o slob cywilny, z tego co pamietam wystarczy zgoda rodzicow osoby nieletniej a jesli bedziecie mieli slub to automatycznie jestes traktowana jak osoba pelnoletnia wiec bedziesz mogla miec prawa do dziecka i prawnie bedziesz uznana za osobe dorosla
 
Do góry