reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej

Rox daj znac jak w nowej pracce ;-)
Elwirka ale niunia jest fajna:)

Nocka super;) jak ostatnio, czyli z jedną pobudką i spal do 6:15.:) ale wczoraj juz padł o równej 19.
u nas leje deszcz, no brak slow.... M juz pojechal do mojego brata... no i ja dzis nawet niewiedzialam co dzis jest bo on ciagle pracuje nawet w niedziele i tak dupa sie zamotalam;P a to za tydzien nam pyknie juz 7 lat razem... ale zlecialo......:tak:
 
Ale odpoczęłam przez te 2 dni
laugh.gif
yes2.gif
. Po jutrze na kontrole jedziemy, wiec mnie nie bedzie. Ciekawe co tam u tego mojego skubańcach w nereczkach sie dzieje:-)

Liza jeszcze 3 lata i będzie 10. Piękny staż:-)
rox powodzenia w pracy
młoda przykro mi bardzo
Elwirka ale masz wesołą niunię:-)
vegas no widzę, ze Martynka coraz wiecej słówek łapie:-), ani sie obejrzysz, a bedzie ci pyskować:-p
kasiek ładna z was para:-) a ile macie wzrostu?:-p
 
No witam laseczki:)

Liza to piękny staż już nam to ledwo 3 lata minie:p Mikuś też super śpi też bym tak chciała:)

Umi ja mam 170cm a C chyba 184cm a czemu takie pytanie:) Wstawiłam zdjęcie bo trudno go namówić do zdjęcia :) Tylko ślubne musiał:)

młoda bardzo mi przykro;/

rox powodzenia w pracy i pisz od razu jak było:)

Elwirka ale mała groźną minkę zrobiła na zdjęciu:) Nie martw się tymi nockami najważniejsze że postępy robi aw tak szybkim tempie więc może niedługo nie będziesz musiała jej przekręcać:)

beacia u mnie też całą noc lało terz przestało ale rewelacyjnie nie jest;/

U mnie nic w sumie ciekawego C zestresowany bo dzisiaj pojechał na egzamin tak chciałąbym żeby zdał bo wiem jak mu na tym zależy Domka dalej katar i pokasłuje w nocy wczoraj C kupił jej aerozol do nosa oczywiście już gdzieś go schowała;/
 
kasiek zastanawiałam sie jaka róznica wzrostu jest miedzy wami:-p stąd to pytanie:-p A co twój C zdaje, prawko może? tak czy inaczej trzymam kciuki:-)
Elwirka a czemu wy nie dostaliście rehabilitacji tylko sama musisz?
 
reklama
umi tak zdaje na C a potem na C+E czyli na tiry już wrócił teorie zdał praktyki niestety nie trochę podłamany jest;/

Elwirka
wytrwałości i mega cierpliwości:)

właśnie wróciłam z zakupów ze szmat jak zwykle Domka ma najładniejsze rzeczy:)
 
Do góry