reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzisiaj idę po zwolnienie do pracy,ale ostatnio jak byłam w lany poniedziałek to miałam już rozwarcie na 1 cm,więc zobaczymy co teraz mi powie...Póki co to nie mogę za bardzo chodzić bo strasznie boli mnie krocze przy każdym podniesieniu nogi ( nie wspominając o wstawaniu z łóżka,albo o ubieraniu się ;/ ) Ja mam takie samo wrażenie,że brzuszek mam pod żebra zresztą najprawdopodobniej tak jest bo Malutka stale tam nóżki pcha i mam wtedy takie śmieszne uczucie :)
 
reklama
Ona_mika no ja to mam USG 8kwietnia i planuje po nim jechać na zakupki, bo mam nadzieję że lekarz mi powie płeć dzidzi.
Co do rozstępów to ja miałam je tak gdzieś w 15-16 tyg. Pózniej jak już zaczęłam się smarować to praktycznie zniknęły i juz sie nigdzie teraz nie robią i mam nadzieję że tak zostanie.
A mówiąc o dziewczynach w ciąży to ja ostatnio się dowiaduję że ode mnie z miasteczka to coraz więcej dziewczyn mniej więcej w moim wieku albo urodziło niedawno albo niedługo urodzi.. Jakaś epidemia chyba:-)
 
Hej dziewczyny. Dopiero teraz mam czas się odezwać. W szkole mamy niezbyt ciekawą sytuację bo nasz sor od matmy normalnie się na nas wyżywa:angry:
Z ostatniej klasówki 18 os/24 dostało 1. Sor był tak wspaniałomyślny, że pozwolił się poprawiać, tylko powiedział, że nie będzie tłumaczył materiału po raz kolejny.A na poprawie powiedział, że nawet jeżeli ktoś z poprawy będzie miał 1 to i tak wstawi do dziennika. W efekcie na poprawę poszło jakieś 10 os a 3 os mają dwie 1 z tej samej klasówki:wściekła/y:
Ja, jako przewodnicząca samorządu uczniowskiego napisałam podanie do dyrektora ze skargą na nauczyciela. Najprawdopodobniej już się sor dowiedział, bo ostatnio coś się krzywo na nas patrzy:-(
Najbardziej się obawiam tego żeby cała odpowiedzialnośc nie spadła na mnie, bo ja tam z matmą sobie radziłam, ale jak bedzie chciał to i tak będzie mnie gnębił:no::no::-(
Póki co jest ok, nic nie gada itd. W sumie to się imieniem i nazwiskiem na podaniu nie podpisałam, to może nie będzie się mnie czepiał.
 
ilona172 nie powinien się ciebie czepiać skoro nie wie że to ty pisałaś..

A ja własnie siedzę i sporządzam liste potrzebnych rzeczy dla malucha i dla mnie.. Tylko tak ciężko mi z tym idzie..
 
Cześc dziewczyny ! Fakt ja już urodziłam synka ale miałam w tedy prawie 19 lat brakowałao mi cztery dni ! Co wy dalej planujecie ? Chcecie sie dalej uczyć czy co ?
 
hajduga87 witam na forum!

Jeżeli o mnie chodzi to planuję skończyć technikum. Zostało mi jeszcze 2lata. Choc nie wiem jak to będzie jak urodzę. Nikt nie pozwala mi rzucić szkoły. Mówią że dam sobie radę. Więc może tak będzie..
 
witam!

netgirl no mi też ciężko już troszkę z takim brzuchalkiem, ale jeszcze nie doszło np do tego stopnia że nie mogę sobie pielęgnować paznokci u nóg. Tylko narzekam bardzo na ból kręgośłupa no i jak się chcę schylić to też jakoś tak ciężko, nawet jak kucam.. Co do szkoły to niby masz rację że oceny się nie liczą, ale jak będe miała słabe oceny to i mniejsze szanse na zdanie matury.. No ale zobaczymy jak to będzie.
 
netgirl byłam wczor4aj u lekarza i stwierdził,że jeszcze z 2 tygodnie ponoszę moja Nicolkę,ale też zasmucił mnie troszkę :( powiedział,że Mała ma za małą główkę w stosunku do reszty ciała...poza tym już teraz waży 3600 kg,a do 4 powinna dojechać,stwierdził też,że brzuszek nie wszystkim opada i,że tym nie mam się co martwić.
Ohh mam same zmartwienie teraz ;/ chcą w Poznaniu wyrzucić wszystkich kanarów z MPK i co zostanę bez pracy ;( a ja raz,że uwielbiam swoją pracę to dwa,że ja skończyłam tylko LO i nie znajdę drugiej takiej pracy za taką kasę z moim wykształceniem ;/ ;/ ;/
 
Oni chcą zatrudnić firmę,która się tym zajmie więc nie wiem ;/ no tego mi właśnie nie powiedział czy to się wyrówna czy też nie...mam taką nadzieję. No będę miała wielkiego klopsa hehe :) ale swoją drogą jak na dziewczynkę to naprawdę bardzo duża będzie.
 
reklama
netgirl, Ona_mika tylko że mi już dochodzi obowiązkowa matura z matematyki, więc to będą już 4 przedmioty a nie 3:baffled: A poza tym jeszcze do tego dochodzi egzamin na technika-kelnera z przedmiotów zawodowych, których jest też dużo (chyba ok.6 albo jakoś tak). No więc to nie tak jak w liceum.
 
Do góry