reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ona_mika nie mają prawa mnie zwolnić do czasu do póki nie wrócę z macierzyńskiego,tyle tylko,że jak wrócę z macierzyńskiego to też przecież będę potrzebować kasy na utrzymanie bo z pensji mojego męża nie wyżyjemy- tzn. dalibyśmy radę,ale skoro teraz wydajemy lekką ręką 4500 złotych,to będzie nam ciężko...bardzo ciężko... Kurczę w dupie się poprzewracało mi i teraz mam karę ;/
 
reklama
Galarecia nie martw się za wczasu,ale nie olewaj nauki bo ja olewałam i maturki nie zdałam,a teraz mam rocznikowo 20 lat i nadzieję,że w tym roku mi się uda zdać maturę i dostać na studia.
 
No my też mieszkamy z moimi rodzicami...Wiem to głupota jak nic,ale w czasie tej ciąży się tak rozbestwiłam,że to poezja kupowałam na co tylko mam ochotę i się opychałam tak,że z 60 kg wjechałam na 90 kg ;/ no cóż nic mnie jednak nie tłumaczy...

Co do kremów na rozstępy stwierdzam sama po sobie,że jednak najlepsza jest zwykła oliwka nivea albo bambino...Używałam kilku kremów na rozstępy i po fissanie wyszły mi rozstępy,z kolei po tygodniowym stosowaniu mama mia Ziajki dostałam uczulenia ;/ strasznie swędził mnie brzuszek nie mogłam się aż powstrzymać od drapania i wyszły mi zaczerwienienia,a po oliwce ładnie wszystkie się zmniejszyły i przestały wychodzić nowe.
 
Ja mam 20 lat i urodze mając jeszcze 20... mój chłopak ma 23. Kiedy dowiedziałam sie że jestem w ciąży popłakałam sie ale mój chłopak sie ucieszył, przytulił no i teraz czekam z niecierpliwością na narodziny mojego maleństwa. Jestem w 15 tyg ciąży... Moi rodzice są za granicą wieć kiedy sama otrząsnęłam sie po tak szokującej informacji zadzwoniłam do nich i z płaczem powiedziałam że będą dziadkami... A tu o dziwo bez wyrzutów, spokojnie i wogóle... Kiedy oni okazali mi wyrozumiałość, w pełni zaczęłam cieszyć sie tym że będe mamą... Mój chłopak ciągle mnie szokuje, oczywiście pozytywnie, tym jak dba i troszczy sie o nas a rodzice jak na święta byli to wogóle w szoku byłam... I tak cała rodzinka moja, mojego chłopaka sie cieszy i nie może doczekać narodzin maleństwa...:-)
 
Dzisiaj umyje chyba okna bo jest w miarę pogoda,a może mała będzie chciała się wykluć szybciej dzięki temu :) co myślicie??
 
ach i zapomnialam, farmaceuta w aptece poinformowal mnie iz jesli dany produkt nie zawiera na opakowaniu ani w ulotce nic na temat czy jest przeznaczony dla kobiet w ciazy to znaczy ze mozna go stosowac, bowiem te ktora sa szkodliwe dla ciazy musza miec zapis na pudelku badz tez ulotce iz nie sa przeznaczone dla kobiet w ciazy, badz ich uzycie nalezy skonsultowac z lekarzem

Nie chcę podwarzać zdania farmaceuty, ale z tego co ja wiem, to jeśli na ulotce nic nie pisze o stosowaniu w czasie ciąży i karmienia to znaczy że dany produkt/lek nie został przebadany. Co niekoniecznie oznacza, że nie ma przeciwwskazań:tak:.
 
ania_zywa gdzie Ty byłaś jak Cię nie było?? Myślałam ostatnio o Tobie nawet i zastanawiałam się kiedy do nas wkońcu zajrzysz..

Ech, no siedzę sobie w tej mojej pracy a jak wrócę do domu to już mi się nie chce, bo Hanka mi spać nie daje ostatnio, budzi się co godzinę w nocy, masakra jakaś:angry:.
Ale czyatm sobie codziennie co u Was, bo mam w pracy internet. Nie piszę z prostego powodu, ja mam stoisko z szafami na samym środku supermarketu Carrefour, zamontowany wielki monitor (32 cali napewno, jak nie więcej) i poprostu jakoś się krępuje tak pisać, wiedząc, że ludzie z tyłu wszystko widzą. Teraz też jestem w pracy, ale już późno, więc mało ludzi się przewija:-D.
A co u Ciebie Galarecia? Jak samopoczucie?
 
reklama
ania_zywa u mnie troszkę problemów ze zdrowiem (bolą zęby i czasami mam gorączkę, i boli mnie ciągle kręgosłup). No i ostatnio złapałam mały dołek.. Ale już wszystko powoli wraca do normy. Brzuszek rośnie z tyg na tydz:tak: Już momentami chciałabym żeby dzidzia przyszła już na świat.. No ale jeszcze sporo przede mną. Mam nadzieję że we wtorek pod wieczór dowiem się na USG co dzidzia ma między nóżkami, bo jeszcze nie wiem..
Dobrze że chociaż czytasz nasz codziennie:tak::-)
 
Do góry