reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam się wieczornie :-)
Ja dzisiaj cały dzień na kacu :-p wyszalałam się wczoraj :-) K mi właśnie padł więc zaglądam na chwilę :-p

VEGAS, KAAMAA - współczuje przeżyć i podziwiam silne babki z was :-)

Mój K też ojca nie zna ...ale ja go ciągle staram się zmusić żeby go odnalazł dowiedział się czegoś więcej może ma rodzeństwo (on jedynak) ale on omija temat :dry:

TRINAA - ładna babeczka z Ciebie :-)

dzisiaj odebraliśmy samochód póki co jeździ zobaczymy jak to się sprawdzi dalej ... :sorry:

przeczytałam wszystko ale jestem dzisiaj tak nie ogarnięta że nie poodpisuje bo nie mogę się skupić :-D :-p
 
Dess ja jakoś nie mogę pojąc Twojej syt, za co przepraszam, ale zagnieżdżenie przecież jest po owulacji i nim test wyjdzie pozytywnie to zagnieżdżenie musi nastąpic a Ty już miałaś potwierdzenie, że jesteś w ciąży, więc jakim cudem teraz ma byc zagnieżdżenie?
 
Hej:-)

Ale mam nadrabiania :szok: Nie wiem czy dam radę :-D

Mój jak zawsze znalazł sobie bardzo pilną robotę na dziś,żeby nie siedzieć z dzieckiem. Na szczęście wpadła do mnie znajoma,więc nie było tak źle. Chociaż M i tak mnie :wściekła/y:
ja to bym się gdzieś ruszyła,ale mój to oczywiście będzie miał z tym problem:dry: On uważa,że mega wyjście to zakupy w sklepie:eek:

Maja mi wczoraj wstała tylko 2 razy :-D Za to nad ranem urządziła mega szopkę :dry: Dziś pewnie będzie jak zawsze ;-)
 
a moja córcia od 19.46 śpi. Dziś cały dzień marudna, brak apetytu, zęby, zęby. Przed snem posmarowałam jej dziąsełka, może coś to da.
 
Paula dzięki za dobre chęci :-) z niańką to nie problem jest, ja mam jakiś problem ze sobą, bo nie chcę mi się nigdzie iść :dry:

Dess Vegas ma rację, mówiłaś że myslisz że to 4 tydzień, w tym tygodniu powstają już zalążki kręgosłupa, a nie zagnieżdżanie.


A ja chyba się czymś zatrułam dziś już 3x kibel obejmowałam :dry:

W ogóle jakiś do kitu dzień.
 
reklama
Do góry