reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ojj Daffi może. Moja pierdzi jak tatuś, maca mnie jak jej tatuś;D Martynka uwielbia mój brzuch - uwielbia mi klackac po nim łapkami a piersi nie wiem czemu ją tak interesują skoro piła z nich tylko 2tyg;/:p
 
reklama
Vegas najbardziej mi sie podobała koncówka wygladało tak jakby sobie łyzke przygryzła i nie mogła wyjąć hihi słodziutka a no i narrator pierwsza klasa:-):-p
Ania92 dziękuję:-) wiesz starosc nie radosc troche techniki i człowiek w moim wieku sie gubi:-p:-)
 
Daffi dobranoc ;-)

Vegas Zuza też lubi w staniku rączkę trzymać, a piła tylko 3 miesiące więc na pewno nie pamięta :-p
 
ahahaha Umi dziękuję za uznanie;D wtedy jeszcze nie wiedziałam, że są programy do nadawania podtytułów filmikowi:D

Anetka moja podnosi mi bluzki np jak sobie leżę:p a ile razy mnie uszczypiła w cyce:[:p
 
Vegas a mozesz napisac jakie to programy ja mam troche filmików jak Kacper był mały i chciałam własnie takie opisy do nich dać i powycinac co nie potrzebne:-p:-)

edit napisałam jak by co najmniej miał z 10 lat:-D chodziło mi o wiek niemowlecy dla mnie młody to juz duzy gość:-p

Ja tez zmykam papapa
 
Umi no taki jak Laski polecały, nazywa się Windows Movie Maker i jest w naszych kompach;)
 
No to ja też uciekam, trochę posprzątać zabawki po Zuzce i spróbuję położyć Zuzię spać.
Nie piszcie za dużo, bo nie będzie mi się chciało nadrabiać :-p wpadnę jak się obudzimy ;-)
Dobranoc ;-):-)
 
anetka papa
vegas ja k dzis polecały to przynzaje sie czytałam po łebkach z braku czasu,dzieki
 
reklama
Do góry