reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ewi no popatrz jakie podobienstwo:D
hahahha mamy cos wspolnego:d

no i mamm wyciety i skonwertowany filmik kacpra ktory nas tak rozsmiesza;p
jakosc kiepska dodatkwoow przez kompresje.

[video=youtube;Ag_SHzVE1RM]http://www.youtube.com/watch?v=Ag_SHzVE1RM[/video]
 
vegas ja widze obrazek Martynka w krzesełku z zielonym tym czyms takim co sie stawia am a jak w to wchodze to dalej nic:/ jutro w pracy spróbuje pewnie cos z moim lapkiem

anetko o juz myslałam ze tylko ja taka pechowa albo ze vegas blokade załozyła akurat na mnie:-p a tu jak cos to załozyła na nas dwie:-D

edit
Ania
zaraz spróbuje tego sposobu
daffi jemu sie pic chciało a wy sie smiejecie:-) ale przekochany jest
 
Ostatnia edycja:
Vegas ja już obejrzałam :tak: śliczne Martynka zajada ;-)
Zuzia oglądała ze mną i mówiła "Dzidzia am!" :-) i teraz krzyczy mi nad uchem, że mam dzidzie włączyć :-p
 
Daffi hehe nie dziwię się, że śmieszy Was filmik, co za Śmieszek no;D

Umi hehe no masz wyobraźnię. Pewnie, że na Ciebie mam blokadę, a co żeś myślała;D;D Naciśnij na ten obrazek;)
 
Ostatnia edycja:
Vegas Martynka juz bardzo ladnie je. pzretestuje jutro julke i tez nagram:D

a co do kacpra to smiejemy sie z tej miny na koncu:D
 
hehe Daffi ja się zdziwiłam, że można miec taką paszczkę hehe:D szeroka jak wrota:)) do piekła:p
 
reklama
hehe Daffi ja się zdziwiłam, że można miec taką paszczkę hehe:D szeroka jak wrota:)) do piekła:p

ma to po tatausiu;p;p
i tak jak moj brat jak je pcha do bzui wszytsko az mu wypada,... buzia sie nie zamyk ale on twardo je;p
jak takie male dziewcko moze tyle miec wspolnego z dorslym:D

laseczki dobranoc.
ide spac. nie wiem czy julka dzis bedzie spac tak ladnie jak wczoraj czy da poplic.
jutro nie mam kacperka to zawitam z ranca;p
 
Do góry