reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bratanek mojego M sam pozbył się smoka, po prostu go przegryzł i nie chciał już sflaczałego :-D
Coś tam przebąkiwał, żeby w sklepie kupić, ale szybko zapomniał.


Paula u Nas pogoda identyczna jak u Was :dry:

A co do szczęścia, to jeszcze do mnie nie wróciło.


Moje dziecko wzięło szmatkę i pucuje stół :-D śmiesznie to wygląda, taka skupiona jest :-D


Zuaa bardzo mozliwe że chłopczyk nie mówi właśnie przez smoczek.....

A gdzie mieszka Twoja babcia? daleko od miasta?

A przypomnij mi ile Ty masz lat?
 
reklama
Bratanek mojego M sam pozbył się smoka, po prostu go przegryzł i nie chciał już sflaczałego :-D
Coś tam przebąkiwał, żeby w sklepie kupić, ale szybko zapomniał.


Paula u Nas pogoda identyczna jak u Was :dry:

A co do szczęścia, to jeszcze do mnie nie wróciło.


Moje dziecko wzięło szmatkę i pucuje stół :-D śmiesznie to wygląda, taka skupiona jest :-D


Zuaa bardzo mozliwe że chłopczyk nie mówi właśnie przez smoczek.....

A gdzie mieszka Twoja babcia? daleko od miasta?

A przypomnij mi ile Ty masz lat?

Znaczy się oni mieszkają 10 km od miasta ,ale w sumie to ja skrótami jechałam.
Moi rodzice się przeprowadzili również do tej miejscowości aby ciocia sama babcią się nie opiekowała.
Mam 23 lata.
Wiesz ja miałam dobre chęci mówiąc jej a ta z mordą do mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To jakieś dziwne że Ty dojechałaś przed karetką :dry: do krwotoku 15 minut.

Ja mieszkam 27 km od pogotowia karetek, w nie całe 20 min dojechali do sąsiada jak miał zawał.

Coś mi się nie wierzy....


To Babcia to już wiekowa, mało kto dożywa takiego wieku.

A jaka jest rózżnica wieku pomiędzy Toba a Twoją mamą?

E:


Patrycja 100 Lat dla Kubusia!! :-)
 
patrzycja 214 sto lat dla Kubusia:-) jak tam impreza?

zuua hm... widze ze jeździsz jak ja z tym ze ja taki rajdowiec jestem niestety na co dzien:/ 15 km z rzeszowa do miejscowosi mojej babci jechałam jakies 15 min w porywach do 20 mnie sie wydawało ze 20 a moja babcia uparcie twierdziła ze 15 i dostałam porządna zrype:-D, ale nie przebijałam ie przez miasto bo tak to byłoby nie wykonalne w takim tempei przyechac dla tego szczerze nie moge uwierzyc ze miałas takie szczescie i nie trafiłas na żadne czerwone światła, no chyba ze nie zwracałas uwagi:p A jak tam z babcią lepiej?
 
Kaamaa wcale nie dziwne. Do mnie jechała pół godziny,a daleko nie mają :dry:Nie mówię już o tym,że nie można było się dodzwonić na pogotowie a baba dyspozytorka nie chciała przyjąć zgłoszenia:wściekła/y:Norma to niby 15 minut

Patrycja jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Kubusia :-)
 
Kaamaa wcale nie dziwne. Do mnie jechała pół godziny,a daleko nie mają :dry:Nie mówię już o tym,że nie można było się dodzwonić na pogotowie a baba dyspozytorka nie chciała przyjąć zgłoszenia:wściekła/y:Norma to niby 15 minut

Patrycja jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Kubusia :-)
to widze ze pogotowie takie jak u nas:-p pamietam jak sąiadka dzowniła bo ie zle czuła (ma raka) zaczeła miec okropne dusznosci i druga przyleciała do nas zebym zadzwoniła to zadzwoniłam. Babka przyjeła zgłoszenie a karetka do na jechala niecałe 10 min ja wiem ze to krotko ale dodam ze karetki mają połowe swojej " siedziby" obok mojego osiedla... predzej bym na nogach przeszła w tamto miejsce z moim młodym:/
 
Szczerze ?
Ja też jeżdżę jak rajdowiec 10 km w 15 minut do jest wykonalne ,bo mój brat robi 20 kilometrów w 20-25 minut ;)
Dobrze ,że był nie dawno koniec roku ,bo miałam już 20 punktów z 6 skasowanymi ;O
Trafiłam na 1 czerwone a na 1 przejechałam, bo nie zdążyłam się zatrzymać :|
Kurcze szkoda ,że od dziś ta droga jest zamknięta co ja jechałam :(

No tak ,ale oni przyjechali bez lekarza i nie z pogotowia tylko z przychodni ,ale z przychodni są przyjemniejsi i jeden to mój kolega ,więc było na luzie pytali się o to i o to a dziś lub jutro ma lekarz rodzinny do babci przyjechać i zbadać i dać skierowanie do chirurga.
Szybko znaleźli dróżkę gdzie mieszka moja babcia a ci ratownicy medyczni to naprawdę potrafią być nie przyjemni tak jak było to 12 lat temu jak miała krwotok i pojechała do szpitala jak po 3 godzinach karetka ze szpitala przyjechała i jeszcze byli bardzo nie mili.
Ta jeżeli mam być szczera to oni potrafią jechać nawet 3 godziny do zawału z pogotowia...

Pomiędzy mną a moją mamą są 23 lata różnicy a jeżeli mam być szczera to moja mama nie wygląda na 46 lat ;O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
co do smoczkow to ja ciagnelam smoczka chyba do 3 lat nie wiem dokladnie... musialabym rodzicow zapytac.
wiem jedno jako dziecko i do teraz balam sie ognia i pajakow.

tata postanowil oduczyc mnie ciagania smoka podpalajac go na moich oczach i chcial mi dac do buzi. tak sie balam ze juz wiecej smoka nie chcialam.
ale kciuka ssalam pozniej.... i zawsze rodzice mi sprawdzali czy kciuk pomarszczony jak tak to oczywiste ze go ssalam;p

Kaamaa... zrobilam tak ze na ta nakladke silikonowa nalozylam nieiwleka ilosc pasty... i po tych jej zabkach po szuralam tam troche.. pozniej grzecznie pzoowlila bym ta nakaldka jej zmywala ta paste. duzo tego nie bylo naprawde i msyle ze duzo udalo mi sie wyplukac.
 
Do góry