reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi Jak oduczyłam? Już sama nie pamiętam. Jednej nocy zgubił ise zmok, kolejnej poprostu mu nie dalam a on trochę marudził przesz te pierwsze noce. ale po jakimś czasie juz był spokój.
 
reklama
Dziewczyny w końcu nie zadam nigdy tego pytania ,bo jakby to powiedzieć głupio mi trochę ,bo to może trochę intymne.
Ile trwał wasz poród , jaką drogą rodziłyście i czy miałyście nacinane krocze ;O ?
 
lenka oni oceiaja to czy muza sie spieszyc czy nie na podstawie wyiwadu telefonicznego. Mój dziaek jak zlamał biodro to czekał na karetke prawie 3 godziny, jak przyjechli to sie okazało ze nosze mają ale takie zwykłe a u nas w domu duzo zakretów było i dziadek by z nich zleciał. po godzinie przyjechała druga karetka a i tak go musieli przez okno wynosić:-D
 
Umi nie zauważyłam wcześniej :sorry: mnożenie to jeszcze ujdzie a co powiesz na dzielenie :-D

Daff

"Zbyt duża ilość fluoru w paście do zębów

Jednym z powodów jest duża ilość fluoru w paście do zębów. Fluor zawarty jest w pożywieniu oraz w wodzie pitnej. Dodatkowo połykana pasta do zębów z fluorem może prowadzić do fluorozy - przedawkowania fluoru. Choroba ta w najlżejszej postaci objawia się białymi plamami na zębach, które powodują nadżerkę szkliwa."


Zuaa ja rodziłam 14 godzin, poród SN i krocze nacięte :dry:
 
paula dlatego sie skusilam i ja kupilam... solidna marka zawze polecana itp... nie wielka ta tubka i 12 zl kosztowala.
ale no masz ci los.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odpowiedzi :)
Ja się właśnie boję nacinania krocza...
Jak na razie nie ma żadnych komplikacji i ginekolog już mi proponował jaki poród i ogólnie :)
I myślę nad aktywnym co wy o nim myślicie ?
A i czy chodziłyście do szkoły rodzenia ,bo ja zaczynam od poniedziałku...
 
Paula- wow jaki szybki poród, pewnie miło wspominasz??

zuaa- jak dobry lekarz to nacięcia nie czujesz. U mnie podejrzewam musiało być Adaś miał 4,2 i 59 cm(choć marzyłam by nie nacinali). Oni to robią w czasie skurczu i nie bolało mnie za bardzo-raczej dziwne uczucie. Przez wymiary Adasia troszkę pękłam w środku i cieszę się,ze mnie nacieli a nie dali małemu porozrywać. Tak miałam malutkie szwy na zewnątrz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja do szkoły rodzenia, nie miałam czasu i głowy żeby chodzić, jakoś sobie dałam radę bez :tak:ale przy następnym jeśli będę miała jak to chętnie się zapiszę.

Ja tak samo jak Lenka nawet nie miałam co liczyć że nie natną ( Julia 4300g)

Dziewczyna ode mnie z sali której nie nacięli biegała po oddziale kiedy ja ledwo z łóżka złaziłam :sorry:
 
Do góry