reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja miałam zawroty głowy ale to dosłownie przez 2 dni i samo mi przeszło... . nie mam pojecia od czego to było.
Wlasnie tak mi tlumaczyli ze od mojego lekarza.:) ale mimo wszystko podoba mi się to:)
ogórkowa i pomidorowa całą ciążę je jadłam a teraz na samą myśl mi sie cofa...ale krem to cos nowego sprobowalabym.
 
reklama
no ja mam siostre o 2 lata mlodsza i druga starsza o 3 lata:)
ja mam brata 16 lat starszego hehe. Do mojego 6 roku życia biłam go przezywałam i ogólnie się nie lubiliśmy=P Później już było lepiej zwłaszcza jak przyprowadzał dziewczyny do domu a one mi dawały prezenty=D Aktualnie kontakt mamy dobry. Osobiście uważam że taka różnica wieku między dziećmi to przesada, no ale nie zawsze ma się na to wpływ. Ja chciałabym różnicę wieku między dziećmi 3-4 latka.
 
jola ja też uwielbiam wszelkie zupy ale zrobienie z ogórkowej kremu to jest dla mnie zepsucie zupy, no ale każdy ma inne podniebienie:) tobie akurat smakowało

ja w książce czytałam że takie zawroty głowy mogą się zdarzać w ostatnim miesiącu ciąży, no ale zapytam lekarza w poniedziałek na pewno
 
dziewczyny miałyście zawroty głowy? ciągle mi się w głowie kręci, nie jest to jakieś straszne kręcenie ale drażni mnie to już trochę:/ nie wiem co zrobić z tym fantem:/

gosia z tego co mi wiadomo to może dostać takie zwolnienie nawet na 2, 3 tygodnie, od Twojego gina, niby na zajmowanie się żoną i dzieckiem. I słyszałam że niektórzy właśnie tak robią, tydzień zwolnienia tacierzyńskiego i jeszcze ze 2tyg od lekarza i siedzi w domu i pomaga:)

jola uwielbiam ogórkową, ale zrobienie z niej kremu nie radzę, nie najlepszy pomysł, mi osobiście się jeść odechciało jak jadłam

hmm, ja mialam zawroty w ciazy jak byly upaly,

a ty przemeczenia/zmeczenia masz??ja bym ci radzila polozyc sie i odpoczac i na pewno powiedziec to ginkowi na najblizszej wizycie.

witajcie,
u nas nowy zabek sie przebil- lewa gorna jedynka:) (nareszczie)
 
Jola Witam!:-) od 2007 roku 13.08 obchodzę rocznica niestety jeszcze nie ślubu a mój synek urodził się 16 listopada :-)
Justysia gin Ci najlepiej wszystko wyjaśni.
Paulqa no jeżeli to będzie incydentalne to pewnie nie ma się czym przejmować ale jeśli się utrzyma warto powiedzieć ginowi bo może to być przez ciśnienie.

Miki położony a ja leże w łóżku laptop na nogach i hotel 52 oglądam w sumie to bardziej czekam na szpilki na Giewoncie ;-) w hotelu jest dzisiaj odcinek z Foremniak i jej córką.
 
witam nowe mamusie :)

no i wchodzę a tu kolejna oszustka :/ powiem Wam że nie wiem co Ci ludzie mają w głowach:/ idę spać nadrobię jutro bo dziś to na nic ochoty nie mam :(

dobranoc :)
 
reklama
hej dziewczyny dzięki za wsparcie i dobre rady mam nadzieje ,że wszystko będzie z moim porodem oki chociaż po tym zapaleniu nerki to jeszcze bardziej się boje!! ;)
miałam wam wrzucić foto nowe z ostatniej naszej wycieczki po miescie bo przyjechali tacy ludzie z zabytkowymi przed wojennymi samochodami itd bylo super ale stwierdzilam ze wrzucimy fotki dopiero jak malenstwo sie urodzi i pochwalimy sie nasza rodzinka ;)
co do tej kolejnej dziewczyny ktora klamie na forum to moze to z braku przyjaciol lub rodziny nie mozemy nikogo osadzac bez rozmowy z ta osoba ;)
pozdrawiamy
 
Do góry