reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi teraz akurat kryminał ale to mi się rzadko zdarza częściej to już horrory a głownie to książki Coelho i II wojna świata.
Fikusek no ładne masz barnie :-)
konniczynka no jest sens w tym co piszesz :-)

Ale się o porodach rozpisałyście aż się wszystko przypomina:-p Też się cieszę, że rodziłam sn jakoś przeraża mnie gojąca się blizna no i byłam łyżeczkowana ale tego już nie czułam bo nabardziej interesował mnie mały i czy mogę już coś zjeść bo masakrycznie głodna byłam nawet z lekarzym o tym gadałam :sorry:

Mały zasypia a ja mam spokój :-)
hehe ja pamietam jak mi polozna mowila ze dzis nie urodze i moge jesc:) wieczorem przyszla do mnie amma nazarlam sie bigosu,wpierdzielilam do tego cale udo i 4 godz pozniej budzilam polozna na porodowce:D:D:D dobrze ze n ie bylo komplikacji i cc nie robili bo moglo byc nie ciekawie po takiej kolacji:D
 
reklama
co do mojego porodu to tez bym wolała naturalnie, ba wcześniej nikt nawet słowem nie pisnął o cesarce i cały czas byłam nastawiona na naturalny a tu bum a najlepsze jest to ze jako powód cesarki nie mam wpisanego tego zanikania tętna malego tylko hypotrofie na ktorą leżałam od początku.... a później jak zazdrościłam kobiecie która leżała ze mną na sali.. urodziła w sobote o 7 rano a o 10 już śmigała... ja miałam cesarke o 9;30 rano
a wstałam o 8 rano dnia następnego bo wieczorem to byłam w stanie tylko przekręcić sie z pleców na lewy bok...

co do różnicy wieku to u mnie jest tak 18-15-13-11 jak dla mnie idealnie choć oczywiście pare rzeczy bym zmieniła..;-)
 
Witam!!
Misia Michaś jest uroczy zresztą jak wszystkie dzieci na tym forum ;)
A ja mam takie wachania jak Paula boje się naturalnie rodzic a cesarki jeszcze bardziej mam do wyboru ale raczej wole naturalnie niz 3dni spedzicw szpitalu!!
Skurcze czasem mam takie ze na prawde mysle ze zaczynam rodzic ale czekam jak wody mi odejda ;(
jeszcze troszke i bede bawic swoje malenstwo chociaz sie strasznie boje ;/
 
witam sie z rana:) my juz na nogach:) dzis ide na mega zakupy:) musze kupic malemu kobinezon,rekawiczki,czape,buty no i zapas mleka ,kaszy itp na caly miesiac:)
 
Oj tak.... nigdy nie zapomne obu porodów.... i choć narazie nie chce kolejnego dzecka to gdzies tam w głębi jest nadzieja że jednak jeszcze urodze córeczke :)
No to ja juz znów nie amietam bólu jak wygladal, ale wiem ze przy ostatnim porodzie bardzo bolało... ale niewiem za kilkalat moze tez bym sie jeszcze zdecydowala na dziecko ale napewno ne teraz;] trójka mi narazie wystarczy;]

Witajcie dziewczyny,
zwracam się z prośba o przyjęcie mnie do Waszego grona... :) narazie jako przyszłą młoda mamę :)
Będziemy mieli synka, to nasze pierwsze dziecko., ale mam nadzieję że nie ostatnie :)
pozdrawiam wszystkie
Witam Cie:-)

witam sie z rana:) my juz na nogach:) dzis ide na mega zakupy:) musze kupic malemu kobinezon,rekawiczki,czape,buty no i zapas mleka ,kaszy itp na caly miesiac:)
No to udanych zakupów życze:-)

Witam sie z wami.
A ja teraz siedze sobie w sumie z czwórką dzieci;] przyjechala siostry córeczka b u nich robią centralne no i za zimno bylo by tam dziecko siedzialo to moja mama wziela Olivie. ale ze dzis musieli jechac pozalatwiac sprawy i tata do lekarza idzie to rada nie rada zostalam z małą:) Ona jest pół roku mlodsza od Hani a starsza pół roku od Daniela to wspólny jezyk maja :-)
no i u mnie pada deszczzzzzzzzzzzz...........:dry: :]
 
Witajcie.
juz wiem dlaczego mam tutaj internet.
byli u mnie wczoraj panowie tak jak bylismy umowienie na srode. wyobrazcie sobie ze mieli byc miedzy 13 a 15.. siedze czekam nic. przed 17 poszlam sie kapac i no mowie wam zdazylam polać sie wodą i slysze dzwonek do drzwi., mysle sobie niech spadaja czekalam na nich tyle teraz nie wyskocze nawet nie mam jak. wykapalam sie ladnie pieknie i wychodzac z lazienki spojrzalam w judasz. okazalo sie ze stoja i czekaja to otworzylam im wtedy drzwi panowie byli zdziwieni mysleli ze moze ktos przez okno wlamal sie do domu bo nikogo nie bylo a naraz drzwi sie otwieraja i jeszcze jeden trzasnal teks:myslelismy ze wyriwemy od pani polowke bo pani dopiero przyjedzie" hahhaha
jak sie okazalo oni poprostu wtedy nie odlaczyli tutj neta a podlaczyli nam na tym drugim mieszkaniu. a nam sie skonczyla tam umowa na internet 1gb i w tej samej cenie byla promocja na internet 2gb gdybysmy wiedzieli ze nie bedziemy tam mieszkac nie podpisalibysmy nowej umowy no ale coz zycie.... poszli tylko przemienili w skrzynce nam na 2gb i poszli a w ten zas wchodzi maz do domu i taka zdziwona patrze na niego co on tak szybko wrocil a jak sie okazalo panowie do niego zadzwonili ze czekaja i ma przyjechac. ucieszylam sie bo tak w domu bylby kolo 19 mimo ze powinien pracowac do 17... jedyny pozytek mialam z tych panow:)

edit

witam nowa mame.

Jolu napisz cos o sobie ile masz lat, czy uczysz sie i ogolnie co uwazasz ze chcesz nam powiedziec o sobie:)
 
Witam. Ja dzisiaj wymęczyłam się z Micach Bo. Śniadanko już zjedzone a dzieci jeszcze śpią.
Wg mnie ciepło dziecka jakie czujesz zaraz po jego urodzeniu i ta bliskość ciało do ciała kiedy kładą ci je na brzuchu rekompensuje cały ból porodowy. w moment zapominasz o tym co działo się minutę temu. Więc gdybym następnym razem miałabym wybierać do wolałabym i tak rodzić siłami natury.
Paulqa Kiedyś może jeszcze zmienisz zdanie. Gdyby Justynka teraz była sama byłoby mi jej szkoda. Nie wyobrażam sobie mieć jedno dziecko.
Vegas Mnie pryz pierwszym porodzie zszywali na żywca. jedynie co to dali takie znieczulenie skórne (popsikali czymś)/ale ja to wszytko czułam i to było gorsze niż poród.
Jola1205 Witaj. Napisz coś o sobie.
Eve 3 dni i tak spędzisz w szpitalu, po cesarce u nas to jestt 4 dni.
Fikusek udanych zakupów
Patrycja214 A co CI humor zepsuło?
 
Fikusek udanych zakupów :-) Też lubię zrobić zakupy raz a dobrze :-D
Elizka no u mnie też pada niestety :dry: ale ty i tak masz pewnie wesoło teraz w domu :-)
Patrycja psuj śmiało ;-)

Miki wstała i mnie molestuje żebym mu bajkę włączyła i non stop mam go przy nodze :sorry2: A ja jakaś zamulona jestem pewnie przez tą pogodę :dry:
 
reklama
kolia no dobrze napisane....:-D hehe wesoło....;] bajke ogladaja i jest cisza:-D zreszta powiedzialam im ze m byc spokój bo maly spi;]
EWI czyzby wkradł mi sie dubelek?:-) heh niewiem co z tym moim netem sie dzieje ostatnio:dry: sorrka

rano jeszcze bylo w miare ale teraz mowie wam porazka:-) wieje, pada :dry: zimno w domu moment sie zrobilo i jak 'Miki zasnol poszlam do garazu napalic;] porazka...

Daff to widze ze masz to samo co i ja teraz... Mąż pracuje od 8 do 17 ale wraca zawsze kolo 19;] cóż teraz jest sezon i dluzej robi. no ale znalazl sobie prace podobną jak kiedys robil i najdluzej w niej robil. teraz ma umowe do konca roku, zarobki niezle i mam nadzieje ze potem mu juz przedluzą na rok.... obyyyy.....;]
 
Do góry