reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam Was, wiem że to nie miejsce na takie spawy ale zaryzykuje:-) Pomożecie młodej mamie zdobyć trochę kosmetyków? Invitation MAYBELLINE
Za głosy dziękuję:-)

Dodam tylko że dziś prawie przeżyłam zawał! Zostawiłam moją 5-miesięczną Zosię w foteliku samochodowym na może 5 sekund na łóżku a to maleństwo nie wiem jakim cudemz fotelika mi wyskoczyło i guza sobie nabiła. Matko to było straszne, na szczęście, dziękować Bogu nic jej się poza guzem na czole nie stało, już nigdy jej nie zostawie samej, nawet na chwilkę!!!
 
reklama
lolkak no u nas spiryrus byl do pepka i chyba po ok tyg odpadl:)

jutro najparwdopodobniej na randeczke ide z moim:)

U nas też mógłby już odpaść... Ja to się cieszyłam, że ma być na sucho, bo zawsze miałam paranoję, że pomylę proporcje i dziecku wypali dziurę w miejscu pępka ;-):rofl2:

Udanego wyjścia jutro:tak:
 
U nas też mógłby już odpaść... Ja to się cieszyłam, że ma być na sucho, bo zawsze miałam paranoję, że pomylę proporcje i dziecku wypali dziurę w miejscu pępka ;-):rofl2:

Udanego wyjścia jutro:tak:
dzikeuje:)
kochana a jak moza pomylic proporcje?? mi w szpiatlu dali recepte na specjalny spiytus i na wacik mialam nalac i przejechac po pepuszku.
 
co do spirytusu tak sie wam wtrace to są tez takie specjalne gaziki juz nasączone spirytusem dla mnie to o wiele wygodniejsze:-)
 
lolkak dokładnie jak umi pisze są gaziki LEKO na szt w aptece :)

Boże padam :) Mały śpi może dziś coś pośpię :) wiem wiem nadzieja matką głupich :p
 
reklama
co do spirytusu tak sie wam wtrace to są tez takie specjalne gaziki juz nasączone spirytusem dla mnie to o wiele wygodniejsze:-)
wiem o czym piszesz też miałam takie stosowac ale położna środowiskowa odradziła bo nie dojedziesz do każdego miejsca a przemywanie pępka jest bardzo ważne i ma byc dokładne.

niebawem mężuś wraca z pracy to trzeba za kwadrans iśc robic kolację=)
 
Do góry