reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
dzieki dziewczyny:**"
a ja sie musze pochwealic ze moj Alan sam juz chodzi bez trzymania:) wstawie pozniej filmy do grupy:)
Gratulacje dla Alanka.... super że już chodzi.... mój jeszcze nawet sam nie siedzi... ale próbuje już sam siadać nawet mu to idzie hahahah
dziekuje ze ktos zauwazyl i zdecydowal sie zaglosowac. tak na tym zdj to ja:):):):)

edit

Fikusku Gratulacje dla Alusia:)

super te zdjęcia.... a co tam mozna wygrac???? i jak długo trwa konkurs.?? mozna głosowac codziennie??
 
Hej dziewczyny!
Jakoś nie mam czasu nadrabiac od wczoraj.
Adas dziś wstał o 12 z temeperaturą. Nie ma żadnych innych objawów. Tylko słaby strasznie jest. Teraz leży i ogląda tv. Zobaczymy co poźniej będzie.Narazie nie chcę isć do lekarza,bo jeszcze coś złapie. Od paru dni spedzalismy czas sami-wiec nie wiem gdzie mógłby coś złapać.

Fikusek- wielkie gratki dla Alanka. Odważny,szybko zaczął ci dreptać. Adaś zaczał chodzić parę dni przed roczkiem, długo się do tego szykował.
Będziesz miała teraz frajdę z niego:)
 
Gratulacje dla Alanka.... super że już chodzi.... mój jeszcze nawet sam nie siedzi... ale próbuje już sam siadać nawet mu to idzie hahahah


super te zdjęcia.... a co tam mozna wygrac???? i jak długo trwa konkurs.?? mozna głosowac codziennie??

no wlansie nie wiem jak to jest z tym glosowanie. do wygrania jet kamera cyfrowa HD, ramka cyfrowa a poznei to jzu ramki na zdj.

edit

mozna raz dziennie glosowac;p
 
Ostatnia edycja:
Fikusek to już duży chłopczyk:D fajnie hehe :) GRATULACJE !!!
lenka87 a może brak świeżego powietrza i ogólne osłabienie widzisz jak jest dzisiaj nic tylko kimać ... ^,^

SMS od IXI:
Mnie dzisiaj przenieśli na oddział septyczny i zostanę na nim do czasu porodu jeśli będą skurcze lub do niedzieli jeśli ich nie będzie. Póki co nie ma :) i mam nadzieję ze tak już zostanie. Leżę sama w ładnej 2 osobowej sali ale jest strasznie nudno ... czytam jakieś poradniki dla kobiet w ciąży ... za niedługo zostanę ciążowym specjalistą :) hihi ... a co do wywoływania porodu: była na poprzedniej sali taka dziewczyna 18dni po terminie i nawet kroplówki z oksy nie pomagały. Taka stara położna powiedziała żeby mąż jej kupił herbatę z liści malin. Wypiła kilka szklanek i urodziła tego samego dnia wieczorem :) Szkoda ze nie ma herbatek na zatrzymanie akcji porodowej, skusiła bym się :) pozdrawiam wszystkie MM i dwupaki z listopada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fikusek to już duży chłopczyk:D fajnie hehe :) GRATULACJE !!!
lenka87 a może brak świeżego powietrza i ogólne osłabienie widzisz jak jest dzisiaj nic tylko kimać ... ^,^

SMS od IXI:
Mnie dzisiaj przenieśli na oddział septyczny i zostanę na nim do czasu porodu jeśli będą skurcze lub do niedzieli jeśli ich nie będzie. Póki co nie ma :) i mam nadzieję ze tak już zostanie. Leżę sama w ładnej 2 osobowej sali ale jest strasznie nudno ... czytam jakieś poradniki dla kobiet w ciąży ... za niedługo zostanę ciążowym specjalistą :) hihi ... a co do wywoływania porodu: była na poprzedniej sali taka dziewczyna 18dni po terminie i nawet kroplówki z oksy nie pomagały. Taka stara położna powiedziała żeby mąż jej kupił herbatę z liści malin. Wypiła kilka szklanek i urodziła tego samego dnia wieczorem :) Szkoda ze nie ma herbatek na zatrzymanie akcji porodowej, skusiła bym się :) pozdrawiam wszystkie MM i dwupaki z listopada

no super ze juz tak dobrze z IXI!!!!
oby tak zostalo jeszcze przez te kilka tygodni:)
 
reklama
Do góry