reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej...pamietacier jeszcze o moim istnieniu?:)

nie udzielam sie ani nie nadrabiam bo ja mam angine a maly zapalenie ucha,oboje jedziemy na antybiotychach....maly strasznie to znosi....od 2 dni nie spimy.
 
reklama
a ja dalej z wami :p od jutra odetchniecie bo do szpitala jadę ... ;/ chyba mam przez to lekkiego doła bo samo sie zacząć nie umie ;/ ehh ...
Proszę Was kochane o radę
Czy bardzo potrzebny jest w szpitalu laktator, maść na brodawki i poduszka do karmienia??
laktator taaaak=) mi mama musiała na szybko dowozic. Ja musiałam sobie laktację pobudzac dodatkowo. Więc ja musiałam miec. Myślę, że przydatny.
 
Co ja bym bez was zrobiła :tak::-):-):-) rady bezcenne :tak:
trochę pobuszowałam po dworze bo fajny dzień idealny :laugh2:
kupiłam winogronka i się opycham :rofl2:
fikusek kurujcie sie bo pogoda w kratkę :baffled: mam nadzieję że dobrzejecie :-p
 
A ja byłam zanieść zamówione kosmetyki i już wróciłam do domku.... mały spacerek sobie zrobiliśmy.... a pogoda dość faje gdybyy tak nie wiało..
Fikusek.... trzymaj sie kochana i dużo zdrówka życzę....
Clio ja tez chce winogronka hahaha
 
a ja jestem po bardzo udanych zakupach=) dwoje dżinsów sobie kupiłam, Małej bluzkę i ładną poszewkę na podusię do wózeczka=) ahh uwielbiam ubraniowe zakupy, dla Małej często kupuję, ale dla siebie bardzo rzadko, więc doceniam je stoktoc bardziej i o wiele bardziej mnie cieszą hehe=)

poza tym Mała zjadła pomidorową mojego autorstwa bardzo pięknie i duma mnie rozpiera=D

nocka za nami idealna bo Mała spała ze mną to było super i tylko 1 lub 2 pobudki=)
 
Fikusek juz dzis do kogos mowilam ze martwi mnie Twoja nieobecnosc!!!!
biedactwa wy moje! duzozdrowka dla ciebie i Alanka! clauje i sciskam was bardzo mocno!!!!!

a ja jestem po bardzo udanych zakupach=) dwoje dżinsów sobie kupiłam, Małej bluzkę i ładną poszewkę na podusię do wózeczka=) ahh uwielbiam ubraniowe zakupy, dla Małej często kupuję, ale dla siebie bardzo rzadko, więc doceniam je stoktoc bardziej i o wiele bardziej mnie cieszą hehe=)

poza tym Mała zjadła pomidorową mojego autorstwa bardzo pięknie i duma mnie rozpiera=D

nocka za nami idealna bo Mała spała ze mną to było super i tylko 1 lub 2 pobudki=)

ja mam tak samo! tyle ze ja zawsze tylko ciuchy kupuje malej. sobei rzadko kupuje moze dlatego by sie nei przerazac swoim rozmiarem? nei wiem ale wam wszytskim zazdroszcze wy takie chudzniki jestescie!!!
 
Ostatnia edycja:
Fikusek juz dzis do kogos mowilam ze martwi mnie Twoja nieobecnosc!!!!
biedactwa wy moje! duzozdrowka dla ciebie i Alanka! clauje i sciskam was bardzo mocno!!!!!



ja mam tak samo! zawsze malej. sobei rzadko kupuje moze dlatego by sie nei przerazac swoim rozmiarem? nei wiem ale wam wszytskim zazdroszcze wy takie chudzniki jestescie!!!

Daff mi pisałaś i Fikusku..... ja chudzina... przestań.... ja nosze rozmiar 42 :///////
 
reklama
Daff pełna solidaryzacja ja też zakręcona jestem :D

ale jak spokojnie nadrabiam na bieżąco :D

edit:
też zagłosowałam jakie pucki :D i ta grzywka
 
Do góry