reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a ja szaleję z moim Dziecięciem=)

Mam pytanko bo dotąd Perła spała całkiem na płaskim. Może w jej wieku spac na takiej bardzo płaskiej podusi? My mamy 2 po bratankach, to chyba takie są dla dzieci, ale nie wiem od kiedy dokładnie mogą na takich spac.
 
reklama
a ja szaleję z moim Dziecięciem=)

Mam pytanko bo dotąd Perła spała całkiem na płaskim. Może w jej wieku spac na takiej bardzo płaskiej podusi? My mamy 2 po bratankach, to chyba takie są dla dzieci, ale nie wiem od kiedy dokładnie mogą na takich spac.
Vegas mój Alanek w tym wieku w jakim jest Twoja córeczka spał na płaskiej podusi.
 
Vegas mój młody w wieku twojej córci spał na płaskim całkiem lub na płaskiej podusi w zaleznosci od jego widzi misie, z reszta do teraz tak ma, czasem nie chce poduszki:-)
anieszka.kk No ja własnie widze ze od 2006 na forum jestes:-) a ja moderuje Młode Mamy własnie:-) Mam nadzieje ze bedziesz sie udzielac u nas:-)
 
vegas wydaje mi się,że jasia już możesz jej dać moja siosrzenica już miała jasia w wieku martnki ale to zależy od ciebie możesz jej posówać może zaśnie na nim sama ;)
agnieszkakk oj tak do 4w nocy jakieś wredne angliki wracając z dyskoteki pijani darli mi się pod oknem ;(a w dzień się nie zrzemne bo w nocy spać nie będę mogła przez moją pocieche :)
Zakupy dziękuje udane bardzo ale nadal nie mam łóżeczka i myśle o kupnie turystycznego ale troszke się boje ,że nie są takie stabilne a ja mam bardzo ruchliwe dziecko w brzuszku ;)właśnie wykręciło się pupą do mnie i łaskocze mnie po rzebrach łobuziak ;)heh
 
Moja córa ma normalne szczebelkowe łóżeczko do spania, ale do zabawy ma kojec na bazie turystycznego wyrka. Nie podoba mi się w nim to, że jest spad na środeczku i trzeba kombinowac by było prosto. Na szczęście ma to tylko do zabaw=D
 
vegas ale jak martynka byla mlodsza to spala czasem w takim turystycznym??bo ten moj glab sie uwziol,ze chce turystyczne bo sie czybko sklada i wogole na latwizne idzie!!prosze doradzcie mi cos wy macie juz dzieci a ja jestem zakrecona przez te lozeczko drewniane sa tu bardzo drogie ale chcialam kase odlozyc i kupic takie solidne za 150funtow takie duze do 5lat bo pozniej szczebelki mozna odlaczyc ;)
 
Agnieszkakk Witaj. Tu u nas jest tylko dwóch moderatorów więc to raczej nei za dużo, hi, hi.
Vegas Taka poduszeczka jak najbardziej może być.
Eve Współczuję nocy. Ja mieszkam na odludziu więc u mnie takich nocnych rozrywek nie ma.:-p

Jejku. Zęby mi się kruszą, znaczy się jeden. Całe szczęście ze już na następny czwartek mam do dentysty wizytę.
 
EWI44 ja z miłą chęcią się zamienie bo niedaleko mnie jest dyskoteka i tam menestwa więcej niż drzew w tym mieście ;( żyć mi nie dają tragedia z nimi tutaj straszna jest jak wracaja pijani;((ale sie zmadrzylam dzisiaj i wzielam od brata korki do uszu i bede na noc zatykac sobie na lepszy sen ;))
 
anieszka.kk No ja własnie widze ze od 2006 na forum jestes:-) a ja moderuje Młode Mamy własnie:-) Mam nadzieje ze bedziesz sie udzielac u nas:-)
Dobrze mi tu u was więc zostaję i będę pisać :tak:;-)
agnieszkakk oj tak do 4w nocy jakieś wredne angliki wracając z dyskoteki pijani darli mi się pod oknem ;(a w dzień się nie zrzemne bo w nocy spać nie będę mogła przez moją pocieche :)
Zakupy dziękuje udane bardzo ale nadal nie mam łóżeczka i myśle o kupnie turystycznego ale troszke się boje ,że nie są takie stabilne a ja mam bardzo ruchliwe dziecko w brzuszku ;)właśnie wykręciło się pupą do mnie i łaskocze mnie po rzebrach łobuziak ;)heh
Coś wiem na temat wydzierających się Anglików bo nie raz śpiewali mi pod oknem i darli pyski :dry:
Mieszkam także na wyspach więc wiem czym to pachnie.
A co do łóżeczka...Ja przy pierwsze ciąży na początku miałam takie ze szczebelkami i dopiero jak mały miał ponad rok zmieniłam na turystyczne lecz przy drugim dziecku bez zastanowienia od razu od samego początku kupię turystyczne.Jestem do nich przekonana.Przemyśl sprawę na spokojnie i wybierz najbezpieczniejsze rozwiązanie:)
Agnieszkakk Witaj. Tu u nas jest tylko dwóch moderatorów więc to raczej nei za dużo, hi, hi.
Ja moderuję rodzeństwo.
Wy macie swojego moderatora :tak:

Miło tu u was :-)
 
reklama
Agnieszka tu zawsze jest milo tylko czasem male wojenki ;)Anglicy są gorsi od polakow pija alkochol w ilosciach takich ze nie potrafie tego opisac i tancza na ulicach ;(wredne gady nie nawidze tych 16-latkow angielskich ale wakacje im sie juz na szczescie koncza ;)
To mowisz ,ze u ciebie sie sprawdzilo to turystyczne lozeczko ;)no to ja musze jechac do argosa i zerknac na jakies w sumie drogie nie sa nowe 60funtów takie juz fajne!!
a czy do tych lozeczek turystycznych jakas gabeczka zamiast materaca czy tak dzidzie na kocyk polozyc??istna tragedia dla mnie z tym lozeczkiem ;(((
 
Do góry