reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej. Urodziłam! po tygodniu w szpitalu wróciliśmy do domu w trójkę, każde oddzielnie :-) jak będę miała chwilę to poczytam co się u Was działo i popiszę coś :-)

Gratulacje!!:-) Jak pierwsze dni??

Witam nową mamę :-) A odnośnie początków to mnie wymioty męczyły jeszcze w 4 miesiącu :dry: Teraz to dają o sobie znać upały i czasem moje nad aktywne baby ;-);-)
 
Witam.
Do mnie wczoraj @ przyszła. Dzisiaj to tak mnie brzuch boli że wytrzymać ciężko. Właśnie skończyłam takie gruntowne porządki, a jutro tylko zostanie dokładniej poprawić.
Karolina A często on tak płacze i jak mocno? Przy płaczu jest podobna reakcja jak przy kaszlu. kaszlesz, kaszlesz aż w końcu Ciebie podbija i mały pewnie jak płakał to za którymś razem go podbiło. A jesli płacze cżesto to lepiej do lekarza się wybrać.
Elizka Dobrze że sprawy mają już się lepiej. Trudno jest pocieszać człowieka kiedy nie wie się dlaczego ów się tak smuci. Ja też mam kilka spraw, wstydliwych dla mnie o których nawet mój mąż nie wie i których nikt nie pamięta już ale w mojej głowie siedzą i przypominają o sobie od czasu do czasu.
ConFounded Gratulacje. Jak to wróciliście każde oddzielnie? Czekamy na relacje...
SZalom Witam Ciebie... A ojciec dzidziusia ile ma lat? Jeśli można wiedzieć? Dziwne to że twój brat wie, a rodzice nie, ale to tylko i wyłącznie twoja sprawa. Jaki to los kapryśny jest :-)
 
no i tu będzie ouuu..! Ojciec dziecka ma 28 lat. No jest 11 lat róznicy miedzy nami.. A brat dowiedział się przypadkiem (zostawiłam papiery po usg na wierzchu) On ma 22 lata.. Kazał mi powiedzieć rodzicom, ale po rozmowie z Rafałem chyba poczeka do jego powrotu..
 
Masz nas za takie nietolerancyjne? Czy co? Już zaraz uuu... Wcale że nie... :-) mój mąż jest ode mnie starszy o 9 lat. A moja jedną koleżanka jest z facetem starszym o 13 lat jak się nie mylę tak wiec nie ma co się wstydzić :-)
już wiem czemu Twój brat nie jest zadowolony. W końcu jako starszy brat miał pewnie ciebie pilnować
 
confounded GARTULACJE:*:*

szalom mój Kamil jet 7 lat ode mnie starszy a jedyny problem z tym miała moja mama, choc mój tata jest od niej starszy o 6 ale moja mama to jest specjalny przypadek :)
 
heja dziewczyny :)

z tymi ala wymiotami to ja sadze ze to po prostu przez scisniety brzusio i miesnie podczas owocnego placzu Nadia mi tak zrobila dwa czy trzy razy tak dlugo wyla i stekala ze az na wymioty ja zebralo

witam nowa mame i gratuluje ziarenka w brzusiu :)

no i gratulacje dla spelnionej szczesliwej mamy dobrze ze juz po porodzie i wszysciutko jest ok :)

jestem zmeczona moje kochane dzis mialam ciezki dzien w pracy ahh ale jeszcze kilka dni i znow bede pracowala jak zwykle :)
 
Hej mlode mamusie! Chetnie dopisuje sie do grona mlodych mam. W pierwsza ciaze zaszlam majac 19 lat. byla nieplanowana i kiedy sie o niej dowiedzialam wpadlam w panike. Poszlam do lekarza na zwykla kontrole a ona stwierdzila u mnie ciaze. z moimi nieregularnymi cyklami wszystko bylo mozliwe... rozplakalam sie a lekarka zapytala ile mam lat. odpowiedzialam ze 19 a ta stwierdzila ze to za mlody wiek... no coz, po kilu tyg przyzwyczailam sie do ciazy i pokochalam malenstwo, jednak w 15 tc poronilam :(. Pozbieralam sie dzieki narzeczonemu i nie zrezygnowalismy z planowanego slubu (zawsze twierdzilismy ze ciaza jest tylko "przyspieszaczem"). Postanowilismy ze chcemy miec dzidziusia i po pol roku bylam znow w ciazy. najlepsze jest to ze aby ja stwierdzic poszlam do tej samej lekarki co wczesniej. gdy uslyszalam "jest pani w ciazy" usiechnelam sie i powiedzialam "dzieki Bogu" a ona znow zadala to samo pytanie o wiek. powiedzialam ze mam 20 lat i stwierdzila ze to idealny wiek na ciaze! bez przesas, to rok roznicy jest tak wielka roznica???? przeciez pol roku wczesniej stwierdzila ze jestem za mloda... 15grudnia zostalam szczesliwa mamusia. mam 21lat, polrocznego syneczka i niczego nie zaluje :) ani "straconych" mlodych lat ktore tak bardzo przezywaja moje kolezanki. Moja siostra urodzila coreczke w wieku 16 lat. teraz zuzia ma 2,5 roku i tez nie wyobrazamy sobie zycia bez niej. Nie ma co zalowac, prawda kobietki? ten nasz maly skarb rekompensuje kazda ominieta impreze, kazda nieprespana noc z powodu kolki, kazdy dzien spedzony na noszeniu ciezarka z powodu przekuwajacego sie zabka :) JAK CUDNIE JEST BYC MAMA... :)))
 
reklama
hej. Urodziłam! po tygodniu w szpitalu wróciliśmy do domu w trójkę, każde oddzielnie :-) jak będę miała chwilę to poczytam co się u Was działo i popiszę coś :-)
GRATULACJE!!!!!!!! :-)

Elizka Dobrze że sprawy mają już się lepiej. Trudno jest pocieszać człowieka kiedy nie wie się dlaczego ów się tak smuci. Ja też mam kilka spraw, wstydliwych dla mnie o których nawet mój mąż nie wie i których nikt nie pamięta już ale w mojej głowie siedzą i przypominają o sobie od czasu do czasu.
Cóż o tej mojej sprawie praktycznie wie 3 osoby w tym mąż (co pewnie bylo by dla was dziwne bo o tej sprawie raczej on nie powinien wiedziec...) ale jest oki, juz z nim jak pisalam to gadalam i musimy troszke wiecej czasu razem spedzac bo przez ten sezon juz 4 tyg jestesmy praktycznie obok siebie... :-( ale jeszcze troszke.....


A tak pozatym to witam nowe mamusie:-) :tak:
Ja jutro ide na impreze do moich rodziców, wyprawiaja imieniny oboje jednego dnia, kupilismy z siastra i bratem wspólny prezent tyle ze brata nie bedzie jutro bo jego dzieciaki maja ospe.... :dry: pech to pech ale cóż.... :dry:
 
Do góry