reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Artystka no no super:-) Moze w szpitalu cos ruszy:tak:trzymamy kciuki:-) Bidulko tylko sie nasluchasz krzykow:-D ja duzo slyszlam:-p

Witam nowe mamusie..

Kingusia budilko a Ty dalej sie meczysz.. mam nadzijee, ze ta Twoja corcia w koncu wyjdzie..;-)
 
no napewno lepiej ze bedzie w szpitalu... tylko zeby opieka byla naprawde dobra i "miła" ;-)
dokladnie!

a co oni tam w szpitalu nie maja darmowego ktg??????????ja szlam do szpitala czekalam w kolejce i nic nie placilam! co za glupota
a my juz mamy termin chrztu- 13.06:)
wiecej pozniej bo maly sie wierci
 
Witam was dziewczyny, pewnie ostatni raz. (póki ze szpitala nie wróce)
Otóż.. Prócz tego esa co wysłałam Aniołkowi to powiem wam co mi ginekolog powiedziała. No nic tylko bym ja za to zabiła!! Tak mnie pocieszyła przed samym porodem że brrr..
Jak mnie badała to zapytała sie czy uprawiałam jakiś sport wczesniej, a ja że nie. Później przypomniało mi sie ze 6 lat trenowalam plywanie. powiedziałam jej o tym i ze na 4 pietrze mieszkam, i sie zapytałam do czego jej to potrzebne. Ona że mam strasznie "tam" wszystko umięsnione.. Wogóle dostać sie nie mogła, ogólnie ja płakałam na fotelu jak mnie badała! A dopiero potem powiedziała że mam rozwarcie na jeden palec aha i powiedziała że przez to ze mam tak wszystko umiesnione bede miec bardzo duże problemy przy porodzie... I że ciężki mnie czeka poród. Dodała że jeśli bedzie naprawde źle to cesarka może mnie czekać.! Super ! naprawde idealny moment sobie wybrała !
Dosłownie przed terminem mi powiedziała ze bedzie cieżko, teraz bede siedziala i sie zastanawiała co i jak!!!

A NIBY SPORT taki ZDROWY i WSKAZANY!!! ;/// Super!

Ale później po wizycie byłam u babci i poszłam na zakupy.
Kupiłam bardzo ładną karuzele z pozytywką, dla małego. Kupiłam majtki poporodowe, troche kosmetyków. Aspirator do noska.
aaaaa noo i kupiłam stanik do karmienia. haha wiecie jaki numer? Mówie do Pani w sklepie że największy jaki tylko jest!! Ona że DD,powiedziała ze bedzie za duzy na mnie, ja do niej ze napewno nie, ona otworzyła i pokazała miseczke to sie uśmiałam! Mówie ze za mały bedzie! a ona uparcie ze nie. No dobra kupiłam. Wróciłam do domu załozyłam i co?! Z rozmiar wiekszy by sie przydał, cycki z boków mi wychodzą ;P Ale no cóż, wiekszego juz nie było a miała 3 kartony tych staników!! To raczej wiekszego i tak bym nie dostała
ale niezle jaja, hahaha żeby nie było stanika takiego wielkiego dla karmiącej matki!? porażka!! :p
 
artystka to cie ładnie pocieszyła porazka.... co do rozwarcia to ja miałam chyba na 2 palce od poczatku 9 miesiaca a przenosiłam ale skoro ty idziesz do szpitala to mysle ze szybko pójdzie i sie nie bedziesz meczyc:) trzymam kciuki
 
artystka wiele matek karmiących ma takie duże piersi :), ja akurat z natury mam małe więc i po porodzie prolemów nie bylo, ale pamiętam, że miałam koleżankę która nosiła F, chyba... masakra, ale na szczęście mieliśmy zaprzyjaźnioną położną która sprowadzała nam rózne staniki :)
powertuj sobie allegro, na pewno znajdziesz jakiś mega duży :) no bo w końcu wszystkie babki nie chodzą w za małych stanikach (pomyśl o starszych paniach :D)
a co do pani gin... mi się wydawało, że właśnie im bardziej umięśnione tym lepiej, przydatne przy parciu... dziwne
 
Zaskoczona moja ciaza na poczatku tez była zagrożona a badania miałam normalnie i na każdej wizycie USG na początek wewnętrzne a potem to juz zwykłe... mnie sie wydaje ze fszystko zalezy od higieny...
edit Fakt 4 miesiac:-p ja juz wybiegam w przyszłosc w sumie nie wiem czego uczą bo nie chodziłam podobno oddychć, pozycje do porodu i tego jak postepowac z dzieckiem ale tej drugiej czescie szybko mozna sie samemu nauczyc
 
Ostatnia edycja:
umi mam nadzieje ze ona glupoty gadała bo te glupie babsko juz nie raz mnie nastraszyło a g***** z tego było prawdy!

matosia, no wlasnie.. przeciez miesnie kegla każa cwiczyc, ćwiczyłam dosyc czesto i wogole. Zobaczymy. W kazdym razie ona palucha nawet wepchnąć ciezko miala. Brrr od razu mi sie ten ból przypomniał...
 
artystka a jestes pewna ze trafiła i palec dorze wkładała:-p no bo jak ona taka felerna to róznie bywa:-p Nie no żartuje oczywiscie ale kurde po co w takim razie kazaliby cwiczyc miesnie kegla?
 
reklama
Do góry