reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ta sonia to ma na prawdę nasrane w głowie ;/ i popieram paulee .
haha najlepsze było to "czywiscie dziecko to radosc ale nie w wieku nastu lat gdy nie ma szkoly skonczenej i jakiejs porzadnej pracy.."
ja jakoś nie mam szkoły skończonej i porządnej pracy a mój mały to cały świat dla mnie.
no ale są ludzie bez mózgu :)
fanfarada oo myśmy też tak mogli zrobić no ale teraz już za późno , ja na zgage wcinałam migdały na początku pomagało ale potem już nie :( i też brałam reni
 
reklama
Niestety lecę do szpitala... życzę wszystkim duuużoooo zdrówka i do spisania się:)


trzyma kciuki za was!!!

Witajcie;)

OO mnie to zasypalo...sniegiem.....:szok::szok: trzebabedzie ruszyc tylek i isc odsniezac.....ale mi sie niecche...ehhehe

buzka dla was...


PS: jesli byscie chcialy zoabczyc mnie i moje "dzieci" to mam w albumie prywatnym...bo niecche tu na forum pokazatywac ich....
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Maturzystki -Nie martwcie sie! :) Ja tam wiem że zdacie ;) I pójdzie dobrze wam maturka, zobaczycie! :) Bede 3mać kciuki za was ;)
motylicaja to podaj na priv ;)) Zobaczymy może coś będę mogła podpowiedzieć o nim :))) Hehe ;)

Co do zgagi, napewno nie mozna leżeć, jak sie kładłam to mnie tak paliło że szok. Na zgage piłam zimne mleko ;)) ale ogólnie to zgage mam po wszystkim i zawsze i wszedzie, po prostu teraz to kwestia przyzwyczajenia hehe ale wiem ze rennie można brać, chociaż ja nie biore :)) A do zgagi sie przyzwyczaiłam.

Od paru dni jem jak świnka.. :p Moj jadłospis w ciagu jednego dnia: deserek, 2 kanapki, później kilogram mandarynek, później zupa ogórkowa, później banan, później cukierki, papryke zjadlam ;p, pozniej zjadłam biszkoptów troche (razem z pieskiem:p) później zjadłam spagetti ;P ,banana, znowu mandarynki i marchewki...

Wczorajszy dzień.. haha ;) Ale powiem szczerze że wcześniej owoców nie jadłam tak, od paru dni jem dużo owoców i warzyw :p

Dziś sypie śnieg i sypie u nas ;) Nudzi mi sie niesamowicie w tym domu... Ale wszyscy albo w szkole, albo zajeci i w pracy... A ja się lenie w domu
 
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....
 
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....


Z tego co piszesz kochana to ta Twoja lekarka jest jakas niewiem totaklnie zdezorientowana czy co sama niewie co mowii i robii ?? Musisz sobie zmienic kochana lekarke bo nerwow nie potrzebujesz w takim okresie jak teraz
 
ewus po prostu zmien ginekologa i to szybko. Szkoda nerwow.
Tak samo moja ginekolog jak bylam na normalnej wizycie w 16 tygoniu i wspomnialam jej ze mam bóle brzucha to mi nawet nie powiedziała co sie dzieje dokladniej, dała mi skierowanie do szpitala. Pozniej na wypisie dopiero zobaczyłam że mialam zagrożoną ciąże, a podczas badan mowili ze wszystko świetnie super i wogole. A przecież mogła mi powiedzieć co sie dzieje. Bo wtedy kazdy mi mowił ze bóle brzucha są normalne. A ona tu mnie nagle do szpitala..
No ale cóż później z nią rozmiawiałam. ogólnie kobitka martwić mnie nie chciała,a jej sprzęt w gabinecie nie jest na tyle dobry żeby mogła coś stwierdzić.

A wogóle to ona w szpitalu jak leżałam po 5 dniach przyszła i zabrala mnie na badania, i badając mnie pyta sie do jakiego lekarza chodze, ja mowie ze do niej a ona: ale no do kogo? haha to ja jej wymieniłam imie i nazwisko jej i powiedzialam gdzie przyjmuje, a ona do mnie: a no tak. Zapomniałam.
Później ona do mnie czy wypisać mi zwolnienie z pracy. Na to ja jej ze do szkoly chodze, a ona do mnie: to ile pani ma lat?
Taka zakrecona kobitka jest że szok. Ale mimo wszystko mojej babci ciąże prowadziła (i moj tatuś zrowy jest ;D) Jest starsza wiec cóż, ma prawo nie pamietać każdej kobietki :) A w końcu ja byłam u niej wtedy 3 raz ;) a teraz już mnie zna :)))
 
no jestem. Czy was tez tak zasypało??? jestem w szoku, wyjechalismy do radomia bylo malo sniegu a jak wracalismy 4 godziny pozniej to juz zaczelo tak strasznie sypac :szok:
Krew pobrana, za tydzien u lakarza sie okaze jakie wyniki... a co tu taka cisza?:szok:
 
Elizka no u mnie od 12 tak do teraz caly czas bez przerwy sypie ;p i jest do łydek śniegu :)
Zaraz wybieram sie na spacerek z moim piesiem żeby piguł mu porzucać ,on uwielbia ganiać ;p a jak widzi śnieg przez okno to aż sie trzęsie ;]
 
reklama
A u mnie nie :D . Dobrze bo i tak dziś pierwszy raz od dawien dawna wyszłam z domu i myślałam że zamarznę :). A gdyby jeszcze do tego był śnieg to nie wiem jak z tym moim brzuchem bym utrzymała równowagę :D.
 
Do góry