reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziękuje za gratulacje ;):tak::tak::tak:

samotnamatka46
Podejrzewam że jesteś moherowym beretem , jakąś bezpłodną chcącą się zemścić albo po prostu masz żólte papiery.... to tyle i się lepiej na tym forum nie wypowiadaj ...
Udajesz kogoś wielce wierzącego i cnotliwego a wcale takją osobą nie jesteś tylko samym złem we własnej osobie uprzykrzającym komuś życie... Nikt nie bedzie mi mówił takich bzdur tylko dlatego że pragnę ząłozyć rodzinę i było to od zawsze moim przeznaczeniem !!! Żadna baba nie będzie mi mówić czy spotka mnie kara czy jestem cnotliwa bo mnie niestety ale nie zna ... Gdybyś mnie poznała zmieniłabyś zdanie i to bardzo więc daruj sobie...
 
Agus juz sie nie denerwuj tak:-) ten ktos juz zostal zbanowany:tak:ja podejrzewam, ze to jakis malolat sie bawil:eek:

Dziewczyny jakby cos takiego znowu sie powtórzyło, to piszcie:-)
 
Witajcie Mamuśki ;) Dziś byłam u ginekologa z tymi nerkami...posłał mnie na usg nerek ( a tak w ogóle to po tym jak nie mogłam dodzwonić się do swojego lekarza to zmieniłam go na innego ) Pierwsza wizyta wypadła dobrze... Dziś dowiedziałam się że na 99 % będziemy mieć CÓRECZKE ;)No i wszyscy się z tego powodu bardzo cieszą choć cały czas mi i mojemu wydawało się że będzie chłopak. No w każdym bądz razie pora jakiś imion poszukać ;)

Wielkie gratulacje kochana !

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie ;D
my oczekujemy już naszego potomka który ma się pojawić na wiosnę... mam nadzieję że jakoś przetwamy w spokoju ten czas :tak:

Witam nowa mamuske :))

Agus juz sie nie denerwuj tak:-) ten ktos juz zostal zbanowany:tak:ja podejrzewam, ze to jakis malolat sie bawil:eek:

Dziewczyny jakby cos takiego znowu sie powtórzyło, to piszcie:-)

No nie mila sie sytuacja przydarzyla widze ... No ale zgadzam sie jakas wariatka sie bawila czy matka ktora byla na forum i teraz proboje ingerowac ;/



Dobrej nocy kochaneczki :))
 
reklama
Do góry