reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja choinke ubrałam, bo M. mi ja przyniosł z piwnicy juz we wtorek:tak: ja juz wysprzatane mam, tylko dywan u małej wypiore i łazienke gruntownie wymyje..., ale to bede robic w niedziele, bo wtedy M w domu i mi sie mała zajmie:zawstydzona/y:

Umi... facet sie zatrzymał, bo musiał:tak: jezeli pieszy wchodzi na pasy, nawet 1 stopa to kierowca ma obowiazek sie zatrzymac:tak: dlatego tak własnie zrobił, choc mało takich jest na nszych drogach, którzy tego przestrzegaja...
 
reklama
umi2 uważaj tam na siebie, raczej na was:-)

my niby na wigilie do tesciów no ale całe świeta musze sama zorganizować, a obiecałam sobie ze w tym roku wszytko zrobie i nic gotowego nie kupię :-p zobaczymy jak wyjdzie :-D
najbardziej sie boje uszek do barszczu robic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: pierogi i uszka to nie jestmoja mocna strona :dry: chyba kupie gotowe w razie czego :-D
 
Asiowo Wiem jakie sa przepisy sama mam prawko, ale kurcze slisko jak nie wiem to mógłby pomyslec, ze gorzej zrobi hamujac bo ja tak jak mówiłas dałam dokładnie jedna noge na jezdnie, eh no tak ale to mu sie chwali jedyny sprawiedliwy.
 
Moj tata a zamiar jurto z Ala ubnierac chounke, zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo;-);-);-) w sumie to u nas tez tylko podlogi pomyc i dywany poodkurzac:-D:-D hmm wiecie co pierwsze slowo mojej rozrabiary to:DZIADZIA;-);-) nic innego nie mowi:-D:-D
 
Umi... to sama rozumiesz, dlaczego sie zatrzymał:tak: trzeba sie cieszyc, ze jeszcze tacy kierowcy są:tak:

ja na szczescie w tym roku robie tylko pierogi:tak: to mój co roczny przydział, bo podobno robie najlepsze:-p ale w tym roku to chyba bede robic w nocy jak mała zasnie, bo przy niej to nic ostatnio robic nie moge... choc dzis dała mi ubrac choinke, patrzyła i nie wiedziała co sie dzieje...:-D
 
AsiowoTo sie wprosze do Ciebie na pierogi bo uwielbiam a ruskie to juz w ogóle:-)
diankusUszka rzeczywiscie mozna kupic i sa prawie jak robione w domu pierogi to juz nie bardzo. Ja o ile moge robic pierogi to nie moge ich gotowac bo o nich zapominam i sie robi zupa:p tak wiec trzymam kciuki;-)
 
No... zapraszam, zapraszam:tak:

Ja świateczne pierogi z kapusta i grzybami smaże na patelni, a druga część wkładam do piekarnika:tak:mniam, juz sie nie umiem doczekac tej wyżerki:-D Makówki i ryba po grecku... mmmmmmmmmmmmmm:-D
 
Asiu mmm pierogi:-):-) ja swoich tez nie umiem sie juz doczekac.. tylko, ze u mnie beda po rusku:tak::-)wiem, ze zaraz kazdy sie bedzie dziwil:-)ale takie zwyczaje w rodzinie mam:-p
Snoopy Twoja Ala pierwsze powiedziala DZIADZIA a u nas pierwsza byla BABA:-)
 
Bardzo dobrze, rodzinne tradycje najwazniejsze:tak: ehh... pychotka!
Teraz jakis sasiad smazy karpie chyba, bo tak mi tu pachnie smażona rybą:-D
W ogole u nas super wigilia sie zapowiada, bedziemy u moich rodziców i bedzie 11 ludzi :-D Fajnie miec duzo rodzenstwa i jeszcze babcia z dziadkiem przyjada:tak:jejku... w takim chwilach to sie ciesze, ze mam tylu braci:-pa co bedzie jak wszyscy sie ożenią i beda miec swoje dzieci:-p

Paulinka narazie jedyne co mowi to eeeeeeeeeeee :p
 
reklama
baska201 Ja sie wcale nie dziwie bo u mnie sa i z kapustą i ruskie:-) ale ruskie to i tak wszyscy bardziej lubią:-)

Ja jedyne czemu sie dziwie to barszcz czerwony na wigilii bo u mnie dominował zawsze grzybowy, a odkad sie przeprowadziłam to cały czas słysze o czerwonym:p

Ma ktoś jeszcze wigilie z jednego talerza? Czy moze nie słyszałyscie o takiej?
 
Do góry