reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

Nie widzę problemu ale może tylko 2 np jaglana+orkiszowa pół na pół a mannę i owsianą daję z owocami bo jakoś tak z deserem mi się kojarzy.
 
reklama
Hej! Dla mamuś karmiących piersią, borykających się z ciągłymi pobudkami w nocy, otwartych na eksperymenty i nie mówiących mleku modyfikowanemu "nie" polecam spróbować tą oto kaszkę >>> Sklep internetowy Hipp Dodomku. Hipp mleko następne Na Dobranoc BIO 4062300119789 My wczoraj wypróbowaliśmy ją pierwszy raz i Adi wstał na cyca tylko raz w nocy! Zasnął o 9:45, 2:45 cyc, 6:45 ostateczna pobudka! :szok: Mam nadzieję, że to nie jednorazowy wybryk :-p Polecam!
 
a ja zrobiłam sama deserek: banan+gotowane jabłko+pokruszony biszkopt. Oli się zajada :) tylko musiałam troszkę ten biszkopcik wodą z jabłek pomoczyć, łatwiej poszło. 2 biszkopciki dałam :)

w przyszłym tygodniu zaczynam dawać żółtko i jakieś nowe deserki wymyślę, bo szczerze mówiąc, to samo co gotuję to i w słoiczkach a Oliwkowi obojętne czy to moje czy słoiczkowe.

acha zrobiłam też obiadek z marchwi, brokuła, selera, pietruszki, ryżu i piersi kurczaka. ryż zastąpił ziemniaka bo myślałam że mam a nie było. to też ładnie je i już coraz lepiej radzi sobie z inną konsystencją niż papka gładka :)
 
a my wczoraj po obiadku zjedliśmy jeszcze pół słoiczka gruszki :szok: to dopiero wyczyn juniora bo on normalnie owoców nie tyka ;-)
dziś w menu moja warzywna z zamrażalnika :tak:
do tej porcji dodałam oliwę i po odmrożeniu już sie nic nie rozwarstwia, jest super konsystencja jak słoiczkowe:tak:

a jakie biszkopciki dajecie maluchom, my jeszcze nie próbowaliśmy, szukałam jakiś dla dzieci, ale oprócz ciasteczek zbożowych i chrupek Hippa nic nie znalazłam, a to dopiero od 7 miesiąca a zwykłego biszkopta lekarka kazała nie dawać :baffled:
 
Stokrotka
Uważaj na biszkopty w większości na rynku w składzie jest miód który jest często bardzo uczulający:-(
Ja nadal szukam chociaż ostatnio myślę ze zacznę piec sama w domu :-)
 
reklama
Do góry