reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

jakby pieniądze z nieba spadały to chyba też wolałabym siedzieć z dziećmi i gotować obiadki :-D. Chociaż bardzo lubię swoją pracę.
Póki co cieszę się, że zaszłam w ciążę po ciąży (planowane) i mogę przez to wydłużyć macierzyński dla Li. A jak urodzi się Tymon, to i tak postanowiliśmy że będę siedzieć w domu aż młody osiągnie 1,5 roku. No chyba, że nie będziemy mieć na chleb, a o smalcu będziemy mogli pomarzyć ;-). To wtedy do roboty! :-D
 
reklama
No dobra, macie rację, jeszcze trochę muszę popracować na miano kury domowej. Idę do kiosku po "Życie na gorąco" albo "Panią Domu":-pPolećcie, które seriale tasiemce oglądają kury domowe i streśćcie w skrócie co bym miała rozeznanie zaczynając od odcinka dwa tysiące któregoś tam:-)
 
dominic, widać że żadna z Ciebie kura. Teraz zaczynają się wakacje, więc wszystkie seriale są na ten okres zatrzymane(przynajmniej na TVN :-D), ale dzięki temu lecą powtórki więc możesz się przez te 2-3 miesiące wprawić! :-D
 
Też mogłabym spać i spać... właśnie pojadałam sobie obiadek, truskawy i czereśnie. Mąż na rowerek śmiga a ja pewnie w kimę.
Co do babć to u mnie nie ma tematu- obie 500 km stąd- obie pracujące. Więc wychowanie należy tylko i wyłącznie do nas:D
 
A tak swoją drogą jeżeli mamy takie Państwo "pomocowe" i tak "wysoki pakiet socjalny", to może jak ktoś chce pełnić zawód "house manager" niech dostaje pensje od Państwa :-D w końcu wychowywanie przyszłych pracowników naszych emerytur to ciężka praca :-D
 
No właśnie niestety z dnia na dzień jest coraz gorzej.Ja jak mam zalecone cały czas leżeć i jak mam coś zrobić to się męczę jak cholera i to tak szybko że jestem w szoku
 
dziewczeta mam pytanko,czy w III trymestrze rowniez odczuwacie klucie lub pobolewanie w okolicach serca? czy wiecie czym moze byc to spowodowane?
 
reklama
silentenigma, czytalam ze u kobiety w ciazy serce powieksza sie o 50% wiec mozemy sobie tylko wyobrazic jak jest obciazone. Pompuje duzo wiecej krwi i wydaje mi sie ze to normalne, ze moze kluc czasem i ze mamy "zadyszki". Niepokojacy jest chyba dopiero bol i ucisk w klatce piersiowej.
 
Do góry