reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
Witam

Jak dało się zauważyć jestem tutaj nowa:-) Jestem w 30tyg.ciąży i ostatnio jak byłam u lekarza okazało się że moje maleństwo jest chętne już wyjść na świat.Trochę mnie to zdołowało,lekarz kazał mi cały czas leżeć ewentualnie spacerki do łazienki nic po za tym.Tylko mam mały problem z tym ponieważ siedzę w domu z córą która ma 4 lata a mąż wyjechał na poligon(oczywiście dowiedział się o wszystkim będąc tam).Jak by było mało to dzisiaj zaczął mnie ząb bolec jak cholercia i nigdzie nie mogłam się dostać dopiero w środę a do tej pory to ja się wścieknę.
 
Witam

Jak by było mało to dzisiaj zaczął mnie ząb bolec jak cholercia i nigdzie nie mogłam się dostać dopiero w środę a do tej pory to ja się wścieknę.

Hej, witaj w gronie sierpniówek!!!

Przecież z bólem zęba biorą be terminu i kolejek a jeszcze ciężarówkę!!!:szok:
 
Też tak myślałam ale jednak się rozczarowałam nawet prywatnie nigdzie nie chcieli mnie przyjąć.Nasza Polska rzeczywistość normalnie szok.
 
Ostatnia edycja:
Trzeci trymestr jest ryzykowny jeśli chodzi o leczenie czy wyrywanie.
Może się boją.
Ale to dziwne, że nie kazali Ci chociaż przyjść pokazać o co chodzi z ząbkiem.
 
Mi też dentysta mówił, że najlepiej między 12 a 27 tyg leczyć zęby. Teraz interwencja może wywołać poród. Z drugiej strony powinni sprawdzić co tam się dzieje, bo infekcje również są bardzo niebezpieczne. No i ten ból..
 
reklama
Dzisiaj jak dzwoniłam po gabinetach to bez problemu zrobią ale niestety nie ma miejsca.
Jestem załamana,jeszcze trochę i będę chodzić po ścianach a gdzie do środy.
 
Do góry