reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

To ja dodam od siebie:
- uderzenia goraca
- pokrecone sny (nie zawsze fajne)
- no i takie intymne przyjemnosci jak niemoznosc wystawienia nogi poza dom bez roznego rodzaju wkladek, wlaczajac w to te do stanika!

Siedziec prosto tez juz nie moge bo mlody mi grzebie w szyjce i starsznie sie wkurza.
 
reklama
serio Maggie? można? u mnie powiedział że trzeba cierpieć. A nogi mnie bolą od kręgosłupa tak jakbym ich nie miała - taki paraliż czasami
 
To ja dodam od siebie:
- uderzenia goraca
- pokrecone sny (nie zawsze fajne)
- no i takie intymne przyjemnosci jak niemoznosc wystawienia nogi poza dom bez roznego rodzaju wkladek, wlaczajac w to te do stanika!

Siedziec prosto tez juz nie moge bo mlody mi grzebie w szyjce i starsznie sie wkurza.

Mnie również przydałyby się wkładki do stanika zwłaszcza w nocy - tylko, że ja nie cierpię spać w staniku.
Dlatego co noc koszulka nocna jest totalnie przemoczona.

Aha i pukający do drzwi często zaczynają się dobijać, myślą że nikogo w domu nie ma, a ja biedna tylko powolutku próbuje dostac się do drzwi.
 
Aha i pukający do drzwi często zaczynają się dobijać, myślą że nikogo w domu nie ma, a ja biedna tylko powolutku próbuje dostac się do drzwi.

Haha, to tak jak u mnie. Od kilku tygodni nie zdazylam nikomu otworzyc:-D, zanim sie zturlam z lozka, zarzuce cosik na siebie i dowleke do drzwi, to juz kazdy sobie idzie...
 
kregoslupo, kregoslup, kregoslup!!!;/
masakra zeby nawet spac nie szlo;/ a przyjaciolka powiedziala ze bedzie jeszcze gorzej.. Pod koniec ani seidziec ani lezec ani nic ....niech ju.z jest 38 tydzien....
 
kręgosłup!!!!!
Ja juz nie mogę nogi postawić bo tak mnie boli. Dzwoniłam dzisiaj do gina i podobno można plastry rozgrzewające..

maggie można ? pierwsze słyszę ,ale co lekarz to opinia -JAK TO MÓWIĄ
W naszym stanie to syrop na kaszel nawet trzeba bardzo uważnie dobierać a co dopiero takie plastry, które są nafaszerowane środkami przeciwbólowymi ,no chyba ,że są jakieś ze składnikami naturalnymi ale w ciąży teŻ z tym różnie bywa
o a ja właśnie czytam na ten temat i wyczytałam coś takiego:
plastry rozgrzewające zawieraja najczęsciej olejek kamforowy zakazany w ciaży, może on wywłac skurcze, powodowac duszności i wymioty oraz różne szkodliwe składniki chemiczne
ja bym na pewno nie ryzykowała:no:
mam przepukline w kręgosłupie i wiem doskonale co to ból pleców bo mnie dosłownie jak weźmie atak to paraliżuje i jestem przykuta do łóżka ,ostatnio tydzień temu miałam taki atak do kbelka nie mogłam wstać ale przemęczyłam się jakoś i po 4 dniach ustąpiło.
 
Ja wiem tylko tyle, że w ciąży można przeciwbólowe które mają w składzie paracetamol.
Więc może są takie plastry z paracetamolem.

Ja brałam w ciąży apap, i to na samym początku, bo miałam gorączkę.
 
reklama
Do góry