reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

A ja siebie nie poznaje- taka wena na sprzątanie mnie wzięła parę dni temu i trzyma...

Firanki powieszone tylko ciekawe co sobie sąsiedzi myśleli jak to widzieli:cool2:
 
reklama
A ja siebie nie poznaje- taka wena na sprzątanie mnie wzięła parę dni temu i trzyma...

Firanki powieszone tylko ciekawe co sobie sąsiedzi myśleli jak to widzieli:cool2:

Nie dość, że prasujesz to jeszcze wieszasz firanki??:szok:
Jestem pełna podziwu. Ja już dawno odpuściłam sobie takie wygibasy.
Oli.B bezsenność liczy się od północy!!:-p
 
Oli może meliska? Chyba można w ciąży....

a ja poważnie myślę o zakupie pieluch dla dorosłych lub założeniu cewnika ,żeby nie latać 50 razy do ubikacji w nocy:-D

maggie meliska to na moje nerwy :wściekła/y: tak jestem agresywna, że chyba zamkną mnie gdzieś jak się nie uspokoję .... :wściekła/y:

Nie dość, że prasujesz to jeszcze wieszasz firanki??:szok:
Jestem pełna podziwu. Ja już dawno odpuściłam sobie takie wygibasy.
Oli.B bezsenność liczy się od północy!!:-p

:-D to jeszcze mam 4 min
 
Kurcze, dziś mnie czeka ciężka noc... Niestety nie ma mojego kochanego serialu "Sex w wielkim....", który zawsze świetnie mnie rozluźni przed snem....
I ta cholerna zgaga, z dnia na dzień coraz większa. Jakbym miała zacząć zionąć ogniem....... Nawet kilka tabletek Rennie nie pomaga.
 
A WIEC MAM DOSC:
-buzujacych hormonow!
-Zgagi!
-Wstawania do Wc w nocy 100 razy!
-Slabosci,
-targania Nog!
-to ze jestem ograiczona ruchowo !
-Noszenia nadprogramowych kg!
-obwislego brzucha!
WIKTOR BLAGAM WYJDZ WCZESNIEJ BO OSZALEJE.....
 
Sagaa - popatrz na swój suwaczek i uśmiechnij się sama do siebie! już jesteś na ostatniej prostej... teraz w każdej chwili ... już można...
Dołączam się do : wstawania w nocy siku, zgagi, zmęczenia, wk.....a spowodowanego hormonami...
 
-bezsenność po 2-3 godź w nocy
-sikanie nocne i dzienne zresztą też 100 x
-rwanie pośladków z boczkami i nogami włącznie
-ból pleców nie do wytrzymania
-duszności
-ograniczenia sprawności ruchowej na maxa
-ciągłego zmęczenia
-płaczliwości
matko dobrze ,że to już prawie koniec bo już nie wyrabiam :no:
oooo i przypomniałam sobie ważną rzecz więc dopisuję bez skrupułów brak sexu od 8 mieś.:-D dobrze ,że niedobór mi nie padł na głowę :-D
 
Ostatnia edycja:
LANA - i Ty jeszcze depresji nie masz???????? :-D:-D ja bym zwariowała!!!!!!!! a jeszcze bezsenność mi dokucza i duszności... i jeszcze 7 tygodni mam przed sobą...buhahahaa
 
reklama
Taycia NOM SUWAK SUWAKIEM ale zobaczymy co moj syn sobie wykombinuje i kiedy bedzie chcial wyjsc od piatku zaczynam dzialac jak wylecze mam nadzieje infekcje dorwe mego meza bede kapac sie w goracej wdzie chodzic po schodach 1000 razy na dzien az sie cos ruszy chyba ze do tego czasu urodze;P
Lana aham zapomnialam BOL KREGOSLUPA!!!!!!!!!wspolczuje kochana 8 miechow bez sexu ehhh;/ale co tam jeszcze dwa i bedziesz szalec jak nastolatka z mezem :-D
 
Do góry