reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

reklama
A ja nie wiem co sie dzieje. Pierwszą miesiaczke dostałam dwa tyg. temu i wczoraj znowu.Na poczatku myślalam, że tylko troche plamie, ale dzisiaj widze że to normalny okres.Byłam w 8 tyg. po porodzie u gin. i powiedziała, że wszystko ok.Troche mnie to niepokoi, że w ciągu 2 tyg.mam 2 razy okres. Czy któras z was miała może podobnie. ??? ::)
 
No to mnie z jednej strony pocieszyłas, a z drugiej nie. Czyli od tego czasu już nie miesiączkowałaś?
Moja gin powiedziała, że już jajeczkuje i musze sie zabezpieczać,ale nic nie wspominała,ze miesiączka może nagle ustąpić.Zobaczę co bedzie dalej. Ale dzieki. Pozdrawiam.
 
Ach źle przeczytałam i myślałam,że od lutego nie masz miesiączki, ale jak od czerwca to pewnie dostaniesz.Nie sądze, żeby tak od razu była regularnie.
 
Ja dostałam dwa i pół miesiąca po porodzie, a karmiłam piersią cały czas. Przy pierwszym maluszku miałam mniej więcej to samo.
 
ja miałam po porodze dwa miesiace
dokładnie 14 czerwac ale teraz ani widu ani słychu tez mnie to bardzo nie pokoi czy to normalne ???? ze moze sie opozniac ???
 
reklama
Ja dostałam w tym m-cu czyli 10 m-cy po porodzie jak narazie miałam tyle samo dni co przed porodem ale zobaczymy jak to będzie dalej.
 
Do góry