reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiaczka po ciazy biochemicznej

Jusstyna1501

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
91
Dziewczyny mam pytanie. 9 marca dostałam krwawienia był to 5 tydzień, ciaza biochemiczne poronienie samoistne od tego czasu nie dostałam jeszcze okresu. Czy to normalne ? Ile można czekam na okres po poronieniu samoistnym ?
 
reklama
Ja poronilam 4.04 również w 5 tyg. Wizytę u gina mam 15.04. Właśnie też się zastanawiałam jak to będzie wyglądało. Generalnie cykle za każdym razem miałam stymulowane dupkiem A ostatni z clo. Mam nadzieję, że się nie wydłuża
 
reklama
Hej!
Widzę, że wątek jest stary ale może jest szansa że ktoś odpowie :)
Jestem po 2 próbie inseminacji, myśleliśmy, że się udało bo na teście cienka kreska.
Beta zrobiona 8.11. wynosiła 16,10 przy progesteronie 19,10, powtórzona 10.11. wynosiła 15,60, 12.11. już niestety tylko 7,4 progesteron 0.9
Lekarz kazał przyjmować mimo wszystko duphaston do wyniku ostatniej bety czyli dziś rano przyjęłam ostatnia tabletkę. Po jakim czasie powinnam spodziewać się plamienia? I ile ono może trwać? Dodam, że czuję delikatniy ból brzucha od wczoraj wieczora.
 
Przykro mi 😔
Beta bardzo niska więc krwawienie lub plamienie powinno zacząć się niebawem
A to ile będzie trwało ciężko powiedzieć. Mimo wszytko warto iść na wizytę sprawdzić czy w wszystko się ładnie oczyści.


Hej!
Widzę, że wątek jest stary ale może jest szansa że ktoś odpowie :)
Jestem po 2 próbie inseminacji, myśleliśmy, że się udało bo na teście cienka kreska.
Beta zrobiona 8.11. wynosiła 16,10 przy progesteronie 19,10, powtórzona 10.11. wynosiła 15,60, 12.11. już niestety tylko 7,4 progesteron 0.9
Lekarz kazał przyjmować mimo wszystko duphaston do wyniku ostatniej bety czyli dziś rano przyjęłam ostatnia tabletkę. Po jakim czasie powinnam spodziewać się plamienia? I ile ono może trwać? Dodam, że czuję delikatniy ból brzucha od wczoraj wieczora.
 
Do góry