reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
:tak:Wiecie co? Właśnie mąż mi uświadomił ,że my na tym weselu będziemy jakieś 40km od was.Tak więc jest szansa ,że wpadniemy na parę godzin:tak::-D albo przed albo po ;-)
 
odezwal sie do mnie facet z innego osrodka. a wiec pokoj 2 osobowy 70 pln, 3 osobowy 90 pln.
wyzywienie mozna wykupic ale nie koniecznie. koszt dzienny to 30 pln wiec nie tak strasznie (7+5+8)

napisalam do niego jeszcze jednego maila bo nie do konca jestem pewna czy on zakumal ze beda 3 letnie dzieciaki i czy oby na pewno nie trzeba robic doplaty za dziecko.
zapytalam go jeszcze o to czy w pokojach jest /bedzie cieplo bo na pierwszym zlocie troche wymarzłysmy...
no i jeszcze pytalam o jaksa swietlice, sale , gdzie moglibysmy imprezowac ewentualnie o dodatkowy pokoj no i czy bedzie czynny plac zabaw dla dzieci.
poki co czekam na odp ale daje wam link zebyscie sobie zobaczyly, no i bedzie trzeba powoli decydowac sie na cos.
u niego trzeba wplacic 30 % zaliczki aby rezerwacja byla 100%

Strona www Dresso Ośrodek Wypoczynkowy - ObiektyTurystyczne.pl
 
reklama
nam się też bardziej podoba :tak:
-jesteśmy za tym DRESSO.w Sulejowie.
Viki-ale piszesz o tym pawilonie...tam mielibyśmy wszyscy nocować??? (bo w domkach to chyba za zimno)
 
Do góry