reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

Ja mówię na 80%, że będę, bo w moim stanie do maja może być różnie.
Nam pasowałby najbardziej pokój 2- osobowy. Ale jak nie będzie to trudno.
Aha, i tak na dzień dzisiejszy na dwie doby - od soboty do poniedziałku - no chyba, że wszystkie będziecie chciały być tylko dobę, to się dostosujemy:biggrin2:

I mam pytanie, daleko ten Kleszczów jest od Łodzi?
 
reklama
ojj to daleko.
Asia sprawdzilas ile to od Warszawy?? i jak sie jedzie?

Ja myslalam ze gdzies blizej Łodzi ten zlocik.

Na dzien dzisiejszy to my sie piszemy na 1 noc bo u nas jeszcze nie ma planow urlopu i nie wiem czy w poniedzialek nie bede pracowac bo moze kierowniczka wezmie wolne, w koncu ma pierszenstwo niestety
 
Asia no wlasnie tylko ja nic nie poradze, jak kierowniczka sobie zrobi dlugi weekend to ja kibluje w pracy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Szkoda bo jakbym miala wolny poniedzialek to w drodze powrotnej chcialabym do Łodzi zajechac, bo nigdy nie bylam.
 
hehe no jutrzenko chyba nie ma czego zalowac...no jedynie tego ze mnie nie moglas poznac wczesniej, chociaz ja slazaczka jestem heheh, ale jakby co to polecam sie na przewodnika, zreszta ty wiesz.....

no i chcialam jeszcze dodac ze mam na obserwacji jeszcze dwa osrodki..chyba blizej was bo np jeden jest w brzezinach. ale tam mam kontaktowac sie w poniedzialek:)
wiec napisze jak bede cos wiecej wiedziala
 
reklama
Do góry