reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

Jeśli chodzi o mnie to myśle ze lepiej wziac grilla. Jak zaczniemy palić sami i każdy swoje przywozic to wg mnie bez sensu. Myśle ze 20 zl od osoby to nie jest jakos kosmicznie drogo. A mamy spokoj. A co z dziecmi?? Viki tez po 20zl??

Co do śniadania to jak ktos by bral to tez bym wziela. A jaki koszt od osoby doroslej i dziecka??
Nie chce ciagnac calej wałowki tyle kilometrow :no:

i odnośnie alkoholu mam pytanie, czy ktorys z panow bedzie pil jakis alkohol i ewentualnie co?? Mysle ze to mozemy kupic i wziac jak cos uzgodnimy zeby juz nie kupowac na miejscu.

napiszcie czy raczej piwo czy ktos na cos mocniejszego sie pisze??

ja tylko na doskok jestem na tym watku bo nie ma mojej kierowniczki i mam sajgon w pracy, ale tu postaram sie zagladac bo za chwile jedziemy
 
reklama
Dobra to my się piszemy na grilla oboje. Mała poskubie od nas ;-)
Ze śniadaniem się dopasujemy do większości, w razie czego proszę nas wpisać.

Jutrzenka myślę że D na pewno będzie pił wódkę (przytargamy ze sobą ;-)).

Generalnie to... :zawstydzona/y::zawstydzona/y: 30 kwietnia Darek ma urodziny :tak: ostatnie z dwójką na przodzie... :-D
 
Jutrzenko w sprawie grila popieram :) A jesli idzie o alkohol to mój R wypije jedno, może dwa piwka a ja mogę sobie posączyć piwko smakowe albo czerwone winko. Ale też w minimalnej ilości.
No i my bralibyśmy dwie porcje grila :)
 
viki czyli w skład 20 zł wchodzą te mięska, które napisałaś? po jednej sztuce? dobrze rozumiem... żeby nie było do wyboru ;-)
jeśli to za 20 zł to wpisz nas na grilla bo tego nie będzie dużo a zróżnicowane i t. zje :-p

śniadanie weźmiemy ze sobą

jeśli chodzi o alko to prawdopodobnie weźmiemy piwko (winko) bo my dużych % nie spożywamy :-)
 
no za 30 minut mam zadzwonic do faceta bo akurat autem jedzie. dopytam dokladnie o tego grila i cene sniadania.
jak wczesniej rozmawialam to on mowil ze tego jest sporo wiec taki 3 latek spokojnie zje sniadanie z" talerza " rodziców...ale wiem ze byla tez mozliwosc zamówienia porcji dla dziecka w cenie 50%

ale to napisze wam jak juz z nim pogadam.

no ja to alkoholu raczej nie bede pic;) no moze jakiegoś redsika jabłkowego wezmę;)

paula no to jednym słowem mamy powód do imprezowania hehehe

dobra ja pozniej napisze co i jak dokladnie i zrobie liste kto na co sie pisze zeby pozniej nie bylo niedomówien.no i bede ja edytowac
my tez piszemy sie na grila. jesli beda mieska i kiełbasa mysle ze dla pawła nie bede zamiawiac bo zje ze mna.
zastanawiam sie tylko nad damianem...no ale chyba dla niego osobna porcje zamowie bo on to lubi sobie zjeść hehehe
 
dobra -to w takim razie też piszemy się na grilla skoro tak wyszło....

-2x grill
i bez śniadania.

u nas J pije piwko (weźmie ze sobą)
a ja....MLEKO :-D

w takim razie czekamy na dalsze wieści.
 
Ostatnia edycja:
Paula hehehe to tylko dwoch do 40% bedzie :szok:. Moze w takim razie piwo???? No nie wiem :sorry:

Ja to jedno piwko bo skoro R wysoki procent to ja wracam jako kierowca :sorry:
Wczoraj go uświdomilam ze nie bedzie Rafała i Valdiego i jest niepocieszony bo to jego kompani do konca byli :-D:-D:-D (oprocz Darka oczywiscie)

a reszta panow??
 
Viki no powód mamy, oj mamy... :-D:-D:-D

ehhh... już nie mogę się doczekać... :-p:-):tak:

Jutrzenka dadzą sobie radę ;-) hehe... a może któryś z panów jeszcze się skusi... :-p
 
reklama
ok a wiec tak
jesli chodzi o sniadanie to koszt 10 pln za osobe dorosła.
pan mowi ze mają takie sprawdzone menu, czyli pieczywo, herbata, kiełbaska na ciepło z prywatnej masarni (ponoc bardzo dobra) wędliny , twarożek, masło.

jesli chodzi o grila to w cenie 20 pln jest kielbaska, karczek lub szaszłyk i jeszcze wlasnie z tej masarni jakies super kotleciki,..mowil mi nazwe ale nie pamietam, w kazdym bądź razie 3 rozne rzeczy dla 1 osoby.
do tego herbata, pieczywo, musztarda, ketchup, surówki.

mozemy byc od rana bo pokoje bedą przygotowane a nikogo przed nami nie bedzie.
jesli chodzi o wyjazd to tez nie ma parcia . mozemy byc do popoludnia spoojnie, moze jedynie zajsc taka potrzeba np zwolnienia dwóch pokoikow okolo poludnia, ale to wtedy mozemy przeniesc rzeczy do samochodu czy innego pokoju .

jesli chodzi o plac zabaw to piasek jest w piaskownicy ale nie ma jeszcze zabawek, bo są w trakcie przygotowywania jakiejs sali zabaw dla dzieci w któryms z budynkow wiec jak to skoncza wtedy juz na sezon wakacyjny bedzie wszystko dostepne.
tak ze zabawki musimy przywiezc do piasku.

no wlasnie napiszcie co planujecie zabrac dzieciakom do zabawy?
jak bedzie ladna pogoda to pewnie wiekszosc na dworze bedziemy, wiec jakies pilki itp..a jesli nie bedzie pogody???

no i napiszcie jeszzce jak planujecie przyjechac?? o ktorej?? i o ktorej w niedziele wyjezdzacie?
 
Do góry