reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
No właśnie, może jeszcze jakieś skrzydełka by zapodał, bo ja też raczej ani kiełbasy(no w ostateczności) ani kaszanki (blee) nie jadam :tak:
No i na śniadanie się piszemy. Obiad w drodze powrotnej do domu.

:-)
 
oświećcie mnie:

jeśli zamówię opcję za 28 zł dla jednej osoby (męża bo ja nie jem) to on za te 30 dychy dostanie tyle mięsa??? przecież to jest nie do przejedzenia! czy to się jakoś na porcje liczy?
szkoda, że za 11 zł nie można sobie wybrać jednego rodzaju mięsa bo on ewentualnie tylko kiełbasa choć mięsa też pewnie by spróbował ale wtedy ten pakiet za 28 zł?

trochę nie kumam...
 
Kata ja rozumiem ze w cenie od osoby jest miesko, kiebasa i do tego dodatki sa doliczone tzn ketchup, musztarda, pieczywo, wegiel plus czyjas robota przed i po :tak:
 
reklama
Weroniczka, z powodu auta. Musimy oddać do mechanika i zrobić jak najszybciej. A niestety to dość drogi gips. Zaraz na początku maja mam komunię (jestem chrzestną) w odległości 200km od wawy i wypadło, że facet może nam zrobić właśnie w ten weekend, 29-2maja i to poza warszawą. Wcześniej się nie da, bo święta, a później czyli 6 maja jedziemy już na komunię. I musiałam niestety z czegoś zrezygnować.
Co do samopoczucia ciążowego to nie jest najlepsze, ale i nie najgorsze. Dziękuję.
 
Do góry