reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
dobra dziewczyny, zostalo nie wiele czasu wiec ustalmy co z grilem i co ze sniadaniem w niedziele.
wnioskuje ze bierzemy grila za 25 zeta /os (mysle ze sie tak dogadam) ale co w tym chcemy skoro wiekszosc nie chce np kaszanki.
no i jak ze sniadaniem, piszcie kto sie pisze na sniadanie i ile osób.ja bede musiala we wtorek zaraz po swietach zadzwonic i wszystko juz dograc i dopiąć na ostatni guzik.
 
co do grilla to ja mam obawy że skoro facet chce np.te 25zeta,to co on za to kupi?
chodzi mi o np.kiełbasę za którą da kilka zeta i nie będziemy wiedzieć co w niej jest???
to samo jest z innymi produktami???
a czy nie lepiej byłoby gdyby facet wycenił nam rozpalenie grilla,węgiel,i do tego np.ketchup,musztardę,chleb-czy co tam jeszcze,jakąś jednorazową zastawę......????
a to co najważniejsze -co na grilla to każdy kupiłby osobiście...
bo każdy woli co innego...
jedni jedzą mniej inni więcej
a do pilnowania grilla i przerzucania kiełbasek będzie nas tylu można się wymieniać
zwłaszcza że grill (jak dobrze pamiętam) jest zaraz przy stolikach.
co o tym myślicie????
 
ja tak na szybko-dostosujemy sie do Was;-)

u nas:
grill dla jednej osoby:)
bez sniadania


zostało 8:-):-):-):cool2:
 
1. ja się z grilla wyłamuję bo sam t. nie przeje 25 zł, dla niego wystarczy jedna kiełbasa :blink: resztę wałówy będziemy mieć ze sobą, więc jeśli jest możliwość tańszej opcji (samej kiełby) to chętnie :tak:
zresztą uważam, że grill z samych kiełbasek będzie najlepszym rozwiązaniem bo nikt nie będzie pokrzywdzony i każdy dostanie to samo :-D

2. kasia obawiam się, że ten numer nie przejdzie :no: choć to byłby świetny pomysł i popieram w pełni ;-)

3. co wchodzi w skład śniadania? jak standardowo jajecznica albo chleb z dżemem to bez nas bo jadłabym tylko ja i to nie wszystko. viki czy można się tego dowiedzieć?
 
Jeśli chodzi o nas to kurcze nie wiem...

A nie możemy tego grilla sami zrobić? Każdy by coś przywiózł co lubi a kupić brykiet i jednorazową zastawę to też nas wyjdzie nieduży koszt, nie? Chyba że nie ma takiej opcji to obstawmy powiedzmy samą kiełbaskę i tyle.;-) Myślę że śniadanie weźmiemy ze sobą. Chyba że wiadomo co tam będzie ;-)
 
Jak dla mnie możemy zamówić tego grilla za 25 zł ale jak będziecie wolały żeby kazdy przywiózł swoje rzeczy na grilla to też może być. Ale jeśli ma być sama kiłbasa to już wolę zwykłą kolację. Jeśli chodzi o śniadania to będę mieć własne.
 
rozmawialam z facetem.
jesli chodzi o sniadanie to moze byc to zestaw np. wędliny, ser, twaróg, jajko, pomidor, pieczywo, herbata/kawa.

ale jesli mamy swje propozycje to bardzo chętnie przygotuje to co my bedziemy chcieli.

jesli chodzi o grila to np kiełbasa, szaszłyk, karczek - koszt 20 pln
oczywiscie z pieczywem musztarda itp.

biorac pod uwage ze nie skorzystamy z propozycji ich grila, musimy liczyc sie z tym ze jesli nie my to zrobi go komus innemu, w zwiazku z tym jego gril bedzie zajety, jak i miejsce do grilowania.

jesli zdecydujemy sie sami to robic to ja ewentualnie moge zabrac swojego grila, ale zaznaczam ze bede sama z pawłem i pewnie nie bede miala za bardzo mozliwosci by sie tym zając, ale pewnie wasi panowie mogli by działać.

dzis po poludniu musze zadzwonic do gościa i dograć konkrety
 
reklama
Do góry